Мер пропонує проводити основні роботи з ремонту бульвару Шевченка вночі

04.09.2017, 16:08

Новий робочий тиждень міський голова Анатолій Бондаренко розпочав із проведення кількох виїзних нарад на об’єктах соціальної інфраструктури та будівництва. Він зустрівся з представниками підрядних організацій, які здійснюють ремонтні роботи черкаських доріг, та особисто проконтролював їх перебіг.

Про це інформує прес-служба міськради.

Так, сьогодні зранку Бондаренко перевірив хід дорожніх робіт на бульварі Шевченка, а ще – на вулиці Кобзарській (колишня – Вербовецького) та Сергія Амброса (раніше – Орджонікідзе).

– Удень на бульварі Шевченка достатньо інтенсивний рух транспорту, – сказав Анатолій Бондаренко. – Під час зустрічі я звернувся до підрядників, аби більшість робіт із асфальтування вони проводили ввечері та вночі, а не в години «пік». Щоб завдавати якомога менше незручностей людям під час проїзду центром Черкас.

Водночас ще на кількох вулицях мер перевірив темпи поточного ремонту. Нещодавно нове покриття уклали на вулиці Кобзарській. Нині комунальники зняли старий асфальт і на вулиці Сергія Амброса. Уже найближчим часом обіцяють завершити її ремонт. Після чого візьмуться за вулицю Крилова.

Як повідомляв “ІнфоМІСТ”, у Черкасах завершують ремонт другої черги бульвару Шевченка.
0 коментарів

Залишити відповідь