Мер Черкас пригрозив ТЕЦ скаргою в Нацкомісію

08.09.2017, 18:30

Анатолій Бондаренко оскаржуватиме рішення Черкаської ТЕЦ щодо зростання тарифів на тепло, інформує прес-служба міської ради.

Про це міський голова Черкас заявив на нараді щодо підготовки до опалювального сезону, яка відбулась у міськвиконкомі, звертаючись до присутнього в залі представника Черкаської ТЕЦ.

– Ваше підприємство провело так звані громадські слухання, про які не були проінформовані представники органу місцевого самоврядування, громада міста і навіть журналісти. Це є грубим порушенням законодавства і я як міський голова звертатимусь з відповідною скаргою в Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Ми не підтримаємо той тариф, який хоче нам нав’язати Черкаська ТЕЦ, – наголосив Анатолій Бондаренко.

Також міський голова висловив нарікання щодо тенденції з затримкою встановлення лічильників на тепло у багатоповерхівках, які обслуговує Черкаська ТЕЦ.

За словами міського голови, відповідна робота мала бути виконана ще до 1 січня 2017 року. Натомість, за інформацією, озвученою на нараді представником Черкаської ТЕЦ, з 524 запланованих до встановлення лічильників на сьогодні змонтовано 431, ще 93 – чекають своєї черги. На підприємстві стверджують, що ця робота буде завершена до початку опалювального сезону.

0 коментарів

Залишити відповідь