“Ми маємо показати, що місто яскраве”, – у Черкасах готуються до Дня міста

04.09.2017, 8:43

У Черкасах активно готуються до 731-ї річниці від дня заснування міста Черкаси.

Про це на вранішній нараді заявила директор департаменту організаційного забезпечення Лілія Маліщук.

Маліщук також анонсувала нараду за участі керівників комунальних підприємств, представників вищих навчальних закладів і національних меншин, на якій обговорюватиметься прийдешнє святкування.

– Комунальні підприємства чекаю з ідеями, як ви можете презентувати громаді свою роботу. Можливо, є  самостійні проекти, які б ви хотіли презентувати в межах своєї території, в межах міста Черкаси, щоб громаді стало ще краще відомо, як ви працюєте, – зазначила чиновниця.

Окремо вона звернулась з проханням прибрати свої території до Дня міста, оновити прапори.

– Просимо відновити традицію, коли всі комунальні підприємства виготовляли вітальні гасла і на будівлях адмінприміщень встановлювали їх, створювався святковий настрій, – говорить Лілія Маліщук.

Вона також додала, що заходи до Дня міста буде презентовано на засіданні виконкому, що відбудеться цієї п’ятниці.

– Всі знають, що ця дата є певним підсумком, ми повинні показати рівень своєї роботи, показати містянам, що місто яскраве, живе, воно працює і має досягнення, – сказала директор департаменту оргзабезпечення.

Як повідомляв “ІнфоМІСТ”, згідно з кошторисом, проголосованим виконкомом, на святкування Дня міста цьогоріч планують витратити 177 300 грн.

Найбільше – 104 тис. грн – мерія витратить на виробництво історичного фільму про місто Черкаси періоду козацької доби, з метою його подальшого демонстрування у Долині троянд у День міста.

0 коментарів

Залишити відповідь