Маршрутчик без прав, стрілянина на Дніпрі та оптимізація судів, – підсумки дня

08.11.2017, 22:30

“ІнфоМІСТ” підбиває інформаційні підсумки дня, що минає.

Маршрутчик без прав. Черкаські патрульні зупинили водія маршрутки, який не увімкнув світловий покажчик повороту. Виявилося, чоловік продовжував перевозити пасажирів не зважаючи на те, що був позбавлений водійських прав.

Призначення. З 23 жовтня депутат міськради Максим Скорик, що входить у фракцію “Черкащани”, обіймає посаду заступника департаменту архітектури та містобудування ЧМР.

Діти без тепла. Із 13 шкіл у Смілі опалення увімкнули лише у двох – №10 та №12. Тепло постачають також у 5 дошкільних навчальних закладів (№57, №26, №11, №18, №12). Ще у 10 садочках гріють приміщення обігрівачами.

Оптимізація судів. Вища рада правосуддя учора розглянула питання утворення Черкаського окружного та ліквідації чотирьох судів в області. Йдеться про Черкаський районний суд, Придніпровський і Соснівський районні суди міста Черкас та Чигиринський районний суд.

“Завод” на військових складах. У складському приміщенні на території колишніх військових складів в Умані двоє чоловіків організували нелегальне виробництво фальсифікованої горілки та коньяку.

Збільшення стипендій. Кабінет міністрів України ухвалив рішення підвищити стипендії українським студентам на 18%.

Стрілянина на Дніпрі. Близько першої години ночі 32-річний єгер одного із лісових господарств Черкащини повідомив правоохоронців про крадіжку трьох човнів з мотором. Коли чоловік із рибалкою підпливали до зловмисника, той в їхній бік здійснив два постріли з рушниці.

0 коментарів

Залишити відповідь