“Маніпулювання – це для лузерів”, – Радуцький відреагував на заяву про тиск на депутатів

11.12.2016, 11:03

радуцький

Секретар Черкаської міської ради відреагував на заяву фракції “Самопоміч” про підсилення провладної більшості депутатами-вихідцями із їхньої фракції. У партії заявили, що “перетягування” депутатів відбувається або шляхом пропозицій отримати певні преференції за “правильне” голосування, або ж застосовуючи певні важелі впливу, ймовірно, силового характеру.

– У нас, по-перше, не має більшості, – коментує заяву Радуцький. – А знаєте чому? Бо у нас немає меншості. У нас усі депутати працюють. І коли було перше пленарне засідання після мого обрання секретарем міськради, я звернувся до депутатів: «Давайте політику з партіями залишимо на вибори. Нас люди обрали, тому, будь ласка, працюйте незалежно від політичного забарвлення». Мене почув увесь депутатський корпус.

Він наголошує на тому, що для ухвалення рішення потрібні 22 голоси “за”, а в міськраді за них стабільно голосують майже 2/3 депутатів. Натомість секретар обурився, що депутати із “Самопомічі” дуже часто “утримуються” під час голосування. Зокрема, це стосується голосування за бюджет і ПСЕР.

– Я так розумію, що дві людини, які залишили їхню фракцію, просто зрозуміли, що результату від роботи в ній немає, – переконаний Радуцький. – Як можна не проголосувати за безкоштовний проїзд у транспорті для дітей, як можна не проголосувати за безкоштовне перше звернення у “швидку”, коли міськрада спрямовує на це кошти. Тому це безпосередньо їхня політична відповідальність. А знайти когось крайнього – це така політтехнологія слабких людей, – коментує секретар міськради.

Аргументи “самопомочівців” щодо того, що їхні “вихідці” голосували “за” скандальні рішення про преміювання керівництва міської ради і виконавчого комітету, а також скасування допорогових закупівель у системі Prozorro, Радуцький називає маніпулюванням.

– Це не преміювання керівництва, це – преміювання працівників міської ради. А їх 536. З них лише десять людей – керівництво. Маніпулювання  – це для лузерів. А що стосується інших питань, то депутат має свою точку  зору з певного питання і голосує або “за” або “проти”. А не постійно “утримуються”, як у нас “Самопоміч”, – додає Олександр Радуцький.

1 коментарів

Залишити відповідь

  • Этот человек и с закрытым ртом выглядит не умным, но когда начинает, что-то комментировать – то и вовсе деге****т.