Майже дві тисячі тонн суміші, 91 одиниця техніки та 112 працівників. Як на дорогах області боролися з ожеледицею

30.11.2016, 11:43

На Черкащині для обробки автодоріг проти ожеледиці за добу використали майже 1800 тонн протиожеледної суміші.

Про це інформують у Службі автомобільних доріг в Черкаській області.

Обробка дорожнього покриття автодоріг для ліквідації ожеледиці та її недопущення 29 та вночі 30 листопада проходила у всіх районах області. Загалом, за добу було використано 1794 тонни протиожеледної суміші.

Станом на 8 годину ранку 30 листопада температура по області складала від -6 до -11 градусів морозу.

За словами в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Черкаській області Владислава Демиденка, впродовж минулої доби у обробці асфальтового покриття автодоріг загального користування були задіяні 63 комбіновані дорожні машини (КДМ), 26 навантажувачів та 2 автогрейдери. У роботах на дорогах були задіяні 112 працівників. У черговому режимі роботи перебували 76 одиниць техніки та 107 працівників головної підрядної організації ДП «Черкаський облавтодор».

– Станом на ранок 30 листопада, в результаті злагодженої роботи автодорожників області, проїзд забезпечено на усіх автомобільних дорогах державного, регіонального та місцевого значення Черкащини, – зазначив Демиденко.

У зв’язку з ускладненням погодних умов, Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв бути уважними та обережними за кермом. Дотримуйтесь неухильно правил дорожнього руху, не перевищуйте допустиму швидкість і не виконуйте ризикованих маневрів.

 

 

0 коментарів

Залишити відповідь