Магазини в центрі Черкас знову заблоковані людьми в камуфляжі. Цього разу відстоюють інтереси депутата

18.03.2017, 19:21

Сьогодні, 18 березня, о 6-20 ранку невідомі молодики у військовій формі заблокували роботу магазинів «Адідас» та «Рібок» в центрі Черкас. Протягом дня стало відомо, що особи представляють охоронну фірму «Донбас-безпека».

У коментарі нашому виданню один з фігурантів майнового конфлікту навколо нерухомості в середмісті, що триває вже близько 6 місяців, депутат міської ради Михайло Бінусов повідомив, що молодики діють в його інтересах та на підставі укладеної з ним угоди.

Бінусов розповів, що у нього триває судова тяганина з іншим фігурантом цієї «суперечки» Віталієм Дядченком, проте вона ніяк не впливає на його господарську діяльність. Він вважає  себе законним власником нерухомості.

Зі слів Михайла Марковича, є постанова обласної прокуратури, згідно з якою приміщення, що фігурують у кримінальному проваджені, передаються на зберігання потерпілій стороні,  а саме Віталію Дядченку. Бінусову незрозуміло, чому саме Дядченко отримав на зберігання ці приміщення і як саме він став потерпілим у справі. Депутат пояснює, що майно має зберігати власник або інша особа. Також він повідомив, що з цього приводу написав листа до Генеральної прокуратури.

– На сьогодні ідуть суди. Хазяїном є я, в реєстрі – в власник я. Так, є арешти. Але якщо тобі (Дядченку – ред.) дали зберігати, то зберігай, будь ласка: ставай біля магазину і зберігай. Ніхто не дає права втручатися в мою діяльність, – прокоментував Бінусов.

Депутат говорить, що був змушений звернутися до охоронної фірми.

– Я був змушений звернутися до фірми, з якою в мене укладена угода на рік. Я кажу, хлопці, ставайте охороняйте, бо в мене приміщення намагаються «віджати», – розповів Бінусов.

Натомість інший фігурант «суперечки», екс-чиновник Віталій Дядченко повідомив «Інфомосту», що звернувся із заявою в поліцію

– Сьогодні, скориставшись вихідним днем, здійснено чергову спробу рейдерського захоплення майна, яке знаходиться на моєму відповідальному зберіганні. Група молодиків, яка представляється охороною і яка, за їх словами, найнята Михайлом Бінусовим, захищає його інтереси, – сказав він.

За словами Дядченка, майно передано йому на відповідальне зберігання.

– 7 березня Апеляційний суд прийняв рішення яким фактично унеможливлює користування чи вчинення будь-яких дій з цим майном громадянину Бінусову, – розповів Віталій Дядченко.

Нагадаємо, торгові площі в приміщенні колишнього магазину «Юність» вже близько 6 місяців є об’єктами судової суперечки депутата міської ради Михайла Бінусова та екс-чиновника департаменту ЖКК міської ради Віталія Дядченка.

2 березня магазини оточили охоронці фірми «Лідер». Як виявилося, вони представляли інтереси Віталія Дядченка. Тоді ж в прокуратурі області повідомили, що на вказане майно накладено арешт і частина нежитлових приміщень передана потерпілому на відповідальне зберігання.

Наразі черкаські суди досліджують обставини справи.

1 коментарів

Залишити відповідь