Реклама

molli

Лютий озвучив перші кроки на посаді керівника обласної поліції

lyutyjЗабезпечити охорону громадського порядку у період свят та доукомплектувати особовий склад.

Такі першочергові кроки на посаді озвучив щойно на прес-конференції новопризначений начальник ГУ Національної поліції в Черкаській області Валерій Лютий.

– Так склалося, що моє призначення припало на кінець року. Мною ухвалено було рішення на базі актової зали зібрати весь керівний склад управління поліції. З’їхалася майже вся облать. Перші завдання, які я озвучив: суворе дотримання законності, розкриття, профілактика злочинів, охорона громадської безпеки на час свят, – сказав Лютий.

Він повідомив, що частково познайомився із керівним складом. У святкові дні він буде переведений на посилене несення служби.

Також Лютого запитали, чи не буде кадрових змін в управлінні.

– Я останній час працював на території Дніпропеторовщини. Коли я прийшов, то сказав, що моя мета – працювати, а не змінювати особовий склад. Якщо будуть причини якогось керівника змінити чи когось підвищити, то будемо ухвалювати рішення. У нас нині в області налічується 2055 співробітників. Некомплект становить майже 25 відсотків, – повідомив новопризначений керівник.

За його словами, вирішення цієї проблеми триватиме не 1-2 місяці.

– Нині в області є районне відділення поліції, у якому працює лише 14 працівників, двоє з них – на лікарняному. Це замало для ефективного виконання завдань. Керівництво ГУНП зобов’язано допомогти, відкомандирувати ту кількість особового складу, яка на цей період буде виконувати обов’язки у цьому відділку, – розповів Лютий.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама