“Лютий не приступив до виконання обов’язків”, – спікер МВС Шевченко

10.11.2016, 13:39
15046431_1899034126992116_810827473_n
Артем Шевченко – ліворуч

Валерій Лютий попри те, що є наказ про призначення його начальником ГУНП в Черкаській області, не приступив до виконання своїх обов’язків. Формально управлінням керує т.в.о. начальника Валентин Кожухівський

Про це в коментарі виданню “Інфоміст” повідомив спікер Міністерства внутрішніх справ Артем Шевченко.

– Формально є (керівником ГУНП – ред.) і формально наказ є. Але водночас голова Нацполіції і міністр внутрішніх справ висловили свою позицію. Ми готові прийняти остаточне рішення… Ну, форма юридична  “призупинення дії наказу”, вона – недосконала. Але ми говоримо про те, що готові вислухати всю громадськість, і лише після цього прийняти остаточне рішення, – коментує Шевченко.

ЧИТАЙТЕ: “Я готовий слухати і відповідати на питання, але без ненормативної лексики та образ”, – Валерій Лютий

За його словами, візит в Черкаси разом з радником Арсена Авакова Володимиром Мартиненком є свідченням того, що в міністерстві готові спілкуватися із черкаськими активістами і готові слухати їхні аргументи. Додамо, що перед цим сам Мартиненко повідомляв, що його приїзд ніяким чином не пов’язаний з призначенням Лютого.

– Начальник по наказу – Лютий, але це юридичний наказ. Лютий не приступив до виконання обовязків, і не приступить до тих пір, поки не буде знайдена спільна мова. Він не виконує обовязки в стінах цього відомства. Начальника немає, але є виконувач обовязків – заступник начальника управління, – пояснив Шевченко і продемонстрував роздруківку.

14970993_1899041273658068_752500578_o

 

Нагадаємо, новина про призначення начальником ГУНП у Черкаській області уродженця Харкова Валерія Лютого викликала серйозний резонанс.

Місцеві активісти організували справжній бунт проти нового керівника правоохоронців. Вони апелюють до того, що Лютий, який очолював поліцію Кривого Рогу, за результатами атестації мав бути понижений у посаді, також попутно закидають йому звинувачення у сприянні фальшуванню виборів у Кривому Розі.

0 коментарів

Залишити відповідь