Лікарняний у чиновників, новий радник-депутат у мера та стрілянина в Черкасах, – підсумки понеділка

21.08.2017, 22:00

“ІнфоМІСТ” підбиває інформаційні підсумки дня, що минає.

“Хвороби” у чиновників. Троє осіб із керівного складу міського департаменту житлово-комунального комплексу – на лікарняному. Це обурило на вранішній нараді міського голову Черкас Анатолія Бондаренка.

Крім того, не задовільнило мера у прибирання на зупинках Черкас. Мер пригрозив чиновникам доганами, а вже ввечері “виписав” одну з таких.

Поновлення ремонту. Із 25 серпня мають продовжитись роботи із доукладання нижнього шару асфальту на бульварі Шевченка.

Освітня ліквідація. Протягом літа відбулися зміни у мережі навчальних закладів області – ліквідовано три школи у Кам’янському, Уманському районах та в місті Черкаси.

Нова посада депутата. Депутат міської ради, обраний за списком політичної партії “УКРОП”, Михайло Бінусов може стати радником міського голови.

Стрілянина в Черкасах. Учора, 20 серпня, близько 17:30 по вулиці Сумгаїтській у Черкасах сталася стрілянина.

Зміна погоди. Азіатський антициклон починає поступатися місцем циклону з північної Атлантики. Під впливом його атмосферних фронтів перша половина нового тижня очікується дощовою та прохолодною. Крім того, на завтра обласний гідрометцентр оголосив штормове попередження.

ДТП за участі екс-проректора вишу. 74-річній Валентині Артюх, що 12 липня спричинила смертельне ДТП в центрі міста, досі не оголошено про підозру.

Програма КіноШоту. 25-27 серпня в Черкасах пройде другий фестиваль “КіноШот”. Сьогодні про майбутній фестиваль розповіли його організатори, спілкуючись із журналістами.

Приватизація. Стали відомі іноземні претенденти на придбання державного пакету акцій ПАТ “Черкасиобленерго”, що становить 71%.

0 коментарів

Залишити відповідь