“Кредити – це шлях в нікуди”, – у Черкаси приїхав Олег Ляшко (фото)

11.06.2018, 19:34

“Він іще молодший, ніж у телевізорі”, – говорить услід Олегові Ляшку жіночка біля входу у черкаський військовий госпіталь. Лідер Радикальної партії завітав у лікарню, щоб поспілкуватись із ветеранами АТО, що проходять реабілітацію, а також колективом медзакладу.

Спочатку Олег Ляшко прямує по палатах. Одну з таких відремонтували власним коштом “ляшківці”. Там спілкується із демобілізованими воїнами. На виході з палати зустрічає медсестру.

– Дякую за ваше серце і вашу роботу. Хлопці заслуговують на це. А я добиваюся за те, щоб у вас достойні зарплати були за вашу роботу, – говорить медпрацівниці Ляшко.

Фото Ігоря Єфімова

У коридорі політика “окуповують” люди. Одне за одним вони починають скаржитись на свої проблеми і просять підтримки. Один із чоловіків виступає проти монетизації субсидій, заявляючи, що, якщо їх усе ж таки запровадять, «буде друга війна». Крім того, чоловік обурений “урізанням” пільг.

– Усе через те, що держава не виконує функцію соціального захисту, – реагує на скарги черкащанина лідер РПЛ. – Розказують, що афганців не посилали, чорнобильців не посилали… Безумовно, закони треба виконувати, а не розказувати, що немає грошей… Треба захисникам нашим віддавати належне.

За словами Ляшка, нині в Раді зареєстрований законопроект його авторства, який стосується відновлення норм закону про соціальний захист чорнобильців.

– Але для того, щоб закони виконувались, треба гроші. Не бомжувати по всьому світу, просити кредити Міжнародного валютного фонду – це дорога, яка робить нас бідними. Як наслідок, наші люди виїжджають по закордонах, у пошуках заробітків. У Радикальної партії інша політика. Не піднімати ціну на газ, а видобувати більше, відповідно, знизити тарифи. Не експортувати робочу силу в Польщу полуницю збирати, а розвивати економіку, створювати робочі місця. Без радикальної зміни економічної політики грошей не буде ні на що. І нам усе життя говоритимуть, що заради кредиту МВФ треба матір рідну продати, – говорить політик.

Під час екскурсії Олег Ляшко заходить у бібліотеку закладу. Дає завдання місцевим “ляшківцям”, щоб книжковий фонд поповнили партійною газетою “Слово Ляшка”.

Фото Ігоря Єфімова

– Це найправдивіша газета. У ній політика нашої партії. Хай люди читають. Більше читатимуть – розумніші будуть, – каже Ляшко в бібліотеці.

Опісля прямує в актову залу. Тут вітає найкращих працівників госпіталю: вручає їм дипломи, подарунки та троянди. Після вітань переходить до політичних питань і ділиться думками про майбутнє країни.

Фото Ігоря Єфімова

– Чому сильні американська армія і американська дипломатія? Тому що за їхньою спиною найбільша економіка світу! Як може бути наша армія сильною, якщо в нас дипломатичні представники за кордоном живуть на кошти спонсорів, які нам хтось дасть? Як може бути сильна наша армія, якщо ми чекаємо, коли маленька Литва нам дасть зброю? Нам самим треба відновлювати наш військово-промисловий комплекс, науку! Це робочі місця, наш потенціал, і головне – захист країни. Ми маємо розуміти важливу річ: жодні гарантії нічого не коштують, коли в тебе немає сильної армії, яка здатна змусити поважати домовленості. Коли ти слабкий, той, хто сильніший, розтопче будь-який договір. Коли ти сильний, тоді договори і кордони поважають. Ключ до нашої сили – це розвиток економіки. Наш національний виробник, достойні зарплати – це те, що робить нас сильними. Решта – це обман, – переконаний Ляшко.

Фото Ігоря Єфімова

Люди питають, чи виконає обіцяне лідер Радикальної партії, якщо стане наступним президентом.

– Можу гарантувати тільки одне: якщо Ляшко каже, то робить. Це по-перше. А по-друге, я знаю, що треба нашій країні: щоб ваші діти і онуки працювали тут і заробляли. Оце моя політика. Я не хочу, щоб нашу країну принижували, щоб ми ходили, десь побирались по закордону, і щоб ми всім були винні. Моя політика – це щоб ми самі заробляли, достойно жили, і щоб ви за своє чесне життя отримали достойну пенсію, – підсумовує Олег Ляшко.

1 коментарів

Залишити відповідь

  • Чому ж ” в нікуди”? Навіть не сумніваюся, що уже є план, куди, кому та скільки. Нам від тих мільярдів нічого не перепаде. Зате взяли вони, а віддавати людям.