Кожен, хто боронить свободу і незалежність, заслуговує на безмежну повагу і шану, – Грицак в Черкасах

10.03.2017, 14:22

Під час робочої поїздки до Черкащини голова Служби безпеки України Василь Грицак передав співробітникам 18 сертифікатів на квартири. Це стало можливим завдяки спільним зусиллям Служби, центральної та обласної влади, інвесторів.

Як повідомляють в прес-службі УСБУ в Черкаській області, очільник спецслужби подякував голові Черкаської ОДА Юрію Ткаченку за внесок у соціальний захист правоохоронців, зокрема за передачу на баланс Служби декількох квартир. Вручаючи сертифікати Грицак повідомив, що лише у 2016 році співробітники СБ України отримали 502 квартири у різних регіонах країни.

– Керівництво держави приділяє величезну увагу вирішенню житлового питання військових, зокрема працівників спецслужби, – підкреслив він.

За словами Василя Грицака, більшість з тих, хто сьогодні отримує житло, учасники бойових дій, які повернулися з району проведення антитерористичної операції.

– Усі вони герої, і тому Батьківщина щиро віддячує своїм захисникам. Кожен, хто мужньо боронить свободу і незалежність України, заслуговує на безмежну повагу і шану, ‒ зазначив голова СБУ.

Крім того під час урочистостей присутні відзначили пам’ять загиблих у районі.

0 коментарів

Залишити відповідь