Реклама

molli

Контракт Михайлюка в “Лейкерс”, поліцейські навчання, зустріч з перевізниками та інші головні новини дня

«Інфоміст» підводить підсумки інформаційного дня.

Михайлюк підписав контракт з “Лейкерс”. Українець Святослав Михайлюк підписав трирічний контракт з “Лос-Анджелес Лейкерс” на загальну суму 4.6 мільйони доларів.

Суд у “справі Сергієнка” повернув обвинувальний акт прокуратурі. Також на вчорашньому засіданні було продовжено термін тримання під вартою для підозрюваних на два місяці.

У поліції прокоментували стрілянину в центрі Черкас. Містяни у соцмережах діляться повідомленнями щодо стрілянини в центрі Черкас, зокрема і біля Центрального ринку по вулиці Гоголя.

«В обмін на пільговиків підняття проїзду не буде». У Черкасах так і не дійшли компромісу щодо перевезення пільговиків. Представники громадських організацій погрожують блокувати автобуси, з яких зніматимуть пільговиків, а перевізники поки ж відмовчуються.

Вибір редакції

“Іноді потрібно вичекати паузу, щоб успішно стартувати”, – учасниця “Модель XL” з Черкас Анна Фандєєва.

Ідеальність насамперед починається з твоєї голови. Якщо щось не можеш – змирися. Саме ці слова неодноразово повторювала під час нашої розмови учасниця реаліті-шоу “Модель XL” Анна Фандєєва, людина, яка кожного дня мотивує не лише себе, а й оточуючих. День у день вона змагається – з собою.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама