Коли я виріс, то Дідів Морозів у родині просто стало кілька, – Богдан Кулініч, золотий призер Паралімпіади

31.12.2016, 12:10

Золотий призер Паралімпіади-2016 Богдан Кулініч розповів ІнфоМОСТу, про що мріяв у дитинстві та що замовляв Діду Морозу.

– З дитинства у родині збереглася традиція дарувати одне одному подарунки: цукерки, футбольні м’ячі, бутси, машинки, тільки вже інших розмірів (посміхається). Вірив у Діда Мороза, напевно, років до 10-12, а щоб отримати подарунок завжди писав листи, чіпляв їх на вікно, щоб Дід Мороз їх побачив і забрав. А потім написане побажання у листі дивним чином збувалося. І це було приємно. Я вже не пригадаю, коли мені під ялинку поклали перший м’яч, але дуже запам’ятався Новий рік, коли Дід Мороз приніс воротарські рукавиці і нову форму, – розповідає Богдан.

kulinich

– Це я, певно, вже був у класі п’ятому, тоді якраз із польового гравця став на ворота. Звичайно, мені, як і всім дітям, хотілося усього побільше. Коли ж Дід Мороз приносив не все загадане, то батьки знаходили правильні слова, щоб пояснити, чому так сталося. Казали: “Комусь той подарунок був потрібніший”. Я все це сприймав.

Зараз уже побажання дорослі, – ділиться чемпіон. Каже, хотілося б стабільності у країні, щоб закінчилися усі ці труднощі.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Помаранчева швабра та кулемети. Про які подарунки від Діда Мороза у дитинстві мріяли відомі черкащани

– Як всі дорослі, прошу здоров’я рідним, мрію, щоб усе нормалізувалось, з’явилася впевненість у завтрашньому дні. Як спортсмен мрію у наступному році виграти Чемпіонат світу, бо ж поки нам це ще не вдавалось. Ну і, звісно, щоб обійшлось без травм. Я маю похресницю і похресника. Вони “зимові”. У похресника 24 грудня був День народження, а у похресниці – 30. Тому так склалось, що подарунки вони отримують на іменини та Різдво. Для хлопчика вже придбав санки, а дівчинці більше подобаються платтячка, тому купую їй гарні речі. Я і сам люблю подарунки. Кожного Нового року чекаю, що під ялинкою будуть солодощі, як у дитинстві. Це приємно. Коли я виріс, то Дідів Морозів у родині просто стало кілька. Тепер ми потайки кладемо під ялинку одне одному подарунки.

0 коментарів

Залишити відповідь