“Колесо огляду” в Черкасах хочуть відкрити вже восени

18.01.2017, 10:51
Фото: DT.ua
Фото: DT.ua

Комунальне підприємство “Дирекція парків” подало повторну заявку на проведення конкурсу щодо закупівлі для міста атракціону “колесо огляду”. Нині документи вже перебувають у тендерному комітеті і найближчим часом будуть на сайті “Прозорро”.

Про це кореспонденту сайту “ІнфоМІСТ” повідомив директор КП Володимир Стойко.

Він нагадав, що попередній конкурс було скасовано через помилки в документації.

– Після проведення конкурсу йде процедура до 2 тижнів з укладання договору. Наступний крок – авансування. Коли буде авансування – це вже фактично є стартом для виготовлення “колеса огляду”. Оскільки це не готова конструкція, на виготовлення піде до шести місяців. Якщо буде все гаразд, є надія на те, що восени ми спорудимо і запустимо цей атракціон, – розповів Стойко.

Директор підприємства також повідомив, що новий атракціон буде встановлено на місці його “попередника” в парку “Сосновий бір”.

– По цьому місцю розроблено проект встановлення атракціону, будуть встановлюватися новий майданчик, закладні, на яких буде розміщено “колесо огляду”. Буде прокладена нова електрична лінія, тому що стара зносилася. Буде проведено благоустрій у цілому майданчика, – підсумував Володимир Стойко.

Як раніше повідомляв “ІнфоМІСТ”, атракціон “колесо огляду” для Черкас хочуть купити за вісім мільйонів гривень.

1 коментарів

Залишити відповідь