Ключ до всього – це економіка, – Олег Ляшко відвідав Черкащину (фото)

27.04.2018, 11:00

Вручив подарунки дітям-сиротам, відкрив реконструйовану бігову доріжку та зустрівся із черкаськими селекторами-науковцями, – 25 квітня лідер радикальної партії Олег Ляшко відвідав Черкащину.

Опіка над черкаським будинком дитини

Найперше Ляшко побував у комунальному закладі «Черкаський будинок дитини», який партійці взяли під опіку. Кілька тижнів тому голова територіального осередку Іван Полудень подарував будинку ванну.

Під час цього візиту Олег Валерійович також не з пустими руками – у дітей з’явилися нові масажні ліжка, окрім цього партійці привезли подарунки та солодощі.

– Ви працюєте із особливими дітьми, тому дякую за ваше велике серце і турботу, – відзначив Ляшко працівниць закладу. – Найголовніше завдання сьогодні – забезпечити цим дітям мирне небо над головою та відновити територіальну цілісність України. Мій життєвий принцип – стався до людей так, як ти хочеш, щоб вони ставилися до тебе. Я сам виріс у дитячому будинку, тому розумію, наскільки важливе дитинство, звідти найкращі спомини. Я розумію, наскільки складно знайти себе в житті, коли ти не син депутата чи бізнесмена, а дитина-сирота. Я часом повертаюсь туди, де мене виховали, і дякую. Перший мій проект у Верховній Раді стосувався посилення державних гарантій дітей-сиріт. Гарантії є, але немає грошей в бюджеті. Тож ключ до всього – це економіка, і ми над цим працюємо, – говорить Олег Ляшко.

Я сам виріс у дитбудинку, тому розумію, наскільки важливе дитинство, – Олег Ляшко відвідав черкаський будинок дитини

Лідер партії підписав та вручив грамоти і квіти вихователям дитячого будинку, поспілкувався із дітьми та пообіцяв і надалі опікуватися черкаськими сиротами. Малеча у свою чергу також віддячила депутату, подарувавши власноруч змайстровану ляльку-мотанку.

Бігова доріжка для черкаських спортсменів

Завдяки субвенції із державного бюджету в сумі 1,4 млн грн в обласній спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву з’явилася  відремонтована бігова доріжка. Відновити покриття Ляшко обіцяв ще минулого року – вже сьогодні майбутні олімпійські переможці можуть повноцінно готуватися до змагань.

– Якщо Ляшко сказав, то Ляшко зробив. Діти і молодь повинні займатися спортом, а не сидіти в барах, а для цього треба створити відповідні умови. Українці мають бути здоровими, щоб народжувати здорових дітей, – звернувся до черкаської молоді лідер Радикальної партії.

Олег Ляшко разом із керівництвом закладу перерізали стрічку, а черкаські спортсмени здійснили перший забіг.

Якщо Ляшко сказав, то Ляшко зробив, – за сприяння РПЛ реконструювали бігову доріжку

За словами заступника начальника управління – начальник відділу фізичної культури та спорту Черкаської обласної державної адміністрації Катерини Коваленко, для черкаських спортсменів вкрай важливе покращення умов тренування та забезпечення повного циклу. Ще 8 млн грн із державного бюджету очікують на реконструкцію стадіону.

– Нашим спортсменам, звичайно, складно конкурувати із іншими на змаганнях при поганій тренувальній базі. Для того, щоб виступити гідно, умови тренування мають відповідати умовам проведення змагань. Це просто необхідно для того, щоб наші спортсмени не лише не їхали звідси, а й приїжджали до нас, – відзначає Коваленко.

За сприяння у виділенні державних коштів на Черкащину подякував і профільний заступник голови Черкаської ОДА Костянтин Омаргалієв.

Відновлення тваринництва у селах – питання №1

Одна із найважливіших проблем, на вирішення якої спрямована політика Радикальної партії – це відновлення фермерства на сільських територіях країни.

У межах робочого візиту Олег Ляшко відвідав селекційно-генетичний центр з тваринництва «Прогрес», що в селі Геронимівка. Там залишилися лише 24 бики із 130, працівники-науковці отримують майже мінімальні заробітні плати. Причина цьому, говорить лідер, – незацікавленість і байдужість держави.

Багато свиней при владі, а мало корів у селі, – Радикальна партія відстоює програми підтримки тваринництва

Ляшко на власні очі пересвідчився у великих можливостях та потужностях наукового об’єднання, заслухав проблеми та пропозиції від керівництва.

– Ключова проблема – зменшення поголів’я корів. А потім завозять до нас молоко із Польщі, Білорусі, Молдови, замість того, щоб самим відновлювати тваринництво. Ми пропонуємо ту політику, яка дасть можливість дітям бачити корів не в музеях, разом із динозаврами, а в реальному житті. Не остання проблема – споживання пальмової олії, українців травлять неякісною продукцію, а селянам не дають можливості продати своє, ми пропонуємо заборонити пальмову олію, – переконаний Ляшко.

За його словами, в Україні необхідно впровадити програми підтримки на відновлення тваринництва, виділяти як мінімум по 5 тис грн на кожну корову у кожному дворі. На сьогодні саме через мізерну ціну на молоко, нерентабельність тваринництва, люди просто вирізають корів. Як наслідок, Україна встановила рекорд із збільшення імпорту м’яса:

– Орендуєш тисячу гектарів – постав ферми, а щоб будівництво ферм було вигідним – треба відшкодовувати 30% кредиту державою. Україна встановила за 5 рекорд по імпорту м’ясної продукції. Ми все життя годували – а сьогодні до нас привозять. Чому? Бо багато свиней при владі, а мало корів у селі.

Одна із пропозицій Радикальної партії – запровадження аграрно-сировинного збору на зерно, яке вивозять із України, у свою чергу ці гроші варто спрямувати на відновлення тваринництва у селах.

– Минулого року із України вивезли 42 млн тонн зерна і продали на 3 млрд грн. А якби відновили переробляли – заробили у 5 разів більше. Коли їдеш до вашого села – дороги немає, і так до більшості українських сіл. Тому важливі масштабні програми дорожнього будівництва, відновлення соціальної сфери – владці беруть черговий кредит у міжнародного фонду і хочуть підняти ціни на газ, при тому, що більше 30 млрд грн борги за комунальні послуги. Куди ж іще піднімати, люди і так не мають за що сплачувати комуналку, – констатує лідер Радикальної партії.

Варто зосередитися і на зменшенні трудової міграції з України, лише після забезпечення конкурентних зарплат – з’явиться можливість отримувати повноцінну пенсію.

Команда Ляшка розкритикувала і медичну реформу, яка нині відбувається в Україні: закриття амбулаторій і скорочення працівників, на думку партійців, призведе до вимирання медицини на селі.

Як відзначив керівник «Прогресу» Михайло Бащенко, варто звернути увагу на розвиток як сільського фермерського господарства, так і на індивідуальний сектор.

– Скільки людей хочуть розводити і кіз, і кролів, і корів. Але вони не мають можливості. Наковці Черкащини навіть розробили програму для розвитку сільських територій. Іркліївська громада вже подала заявку на три ферми – але немає фінансування. Влітку хочемо провести виставку племінних тварин. Покажемо можливості, не вистачає підтримки держави, те, про що ви говорили, – звернувся до Ляшка Бащенко. – А заготівля молока в приватному секторі, людей обдурюють і беруть молоко по мізерній ціні.

Лідера Радикальної партії пригощають черкаською бринзою із сільського господарства

На зустрічі був присутній партієць із села Глушки Корсунь-Шевченківського району Ігорем Усиком. Фермер самотужки  тримає п’ять  десятків кіз, без державної підтримки чоловіку вдалося налаштувати виробництво бринзи та морозива. Саме таким підприємцям, які піднімають село, і має допомагати держава, – переконаний Ляшко.

Наостанок лідер Радикальної партії відзначив грамотами керівництво «Прогресу» за наукові досягнення та внесок у розвиток українського фермерства. Натомість Олегу Ляшку із вдячністю та на пам’ять про візит подарували сувенірного бика.

 

0 коментарів

Залишити відповідь