Із Німеччини з любов’ю. Черкаські студенти потішили вихованців Будинку дитини подарунками (фото, відео)

18.05.2017, 19:30

Сьогодні в черкаському обласного спеціалізованого Будинку дитини пройшла акція “Добро починається з тебе” . Учасники акції у всесвітній день Вишиванки потішили дітлахів іграшками, розвиваючими іграми, олівцями, розфарбовками та солодощами.

Координаторами заходу стали німецький меценат, лікар Петер Лідзба та студентка ЧНУ ім. Б. Хмельницького Інна Флоріанчик. Долучилися і студенти 2 курсу спеціальності соціальної роботи ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Черкащанка працює у німецькій клініці. Каже: саме роботодавці і зголосилися підтримати її ініціативу. На спрямовані 15 тисяч гривень придбали іграшки для дітей, канцелярські товари, солодощі та підгузки.

– Я надзвичайно тішусь, що ми зробили цю добру справу саме у День вишиванки. Бо це свято стало всесвітнім днем єднання українців. Тому хай це хоч і символічно об’єднає нас у добрих справах і діти з цього закладу відчують в цей день тепло та увагу нас українців. Ми студенти ЧНУ ім Б. Хмельницького закликаємо не бути байдужими до проблем кожної дитини. Тільки разом ми можемо подолати труднощі і побудувати розвинуту европейську державу, в якій кожна дитина буде мати свою родину. Для нас є важливим, що німецькі меценати підтримують соціальні проекти в Україні. Після Майдану та сьогодні багато хто був вражений українською жертовністю і патріотизмом. Ми, студенти ЧНУ ім. Хмельницького, хочемо в нашому місті творити майбутнє, творити добро! Хочу також подякувати Петеру Лідзбі, викладачам кафедри соціальної роботи, студентам 2 курсу ЧНУ ім Б.Хмельницького спеціальності соціальної роботи», – говорить Інна Флоріанчик.

Лариса Лут зі студентами

У Будинку дитини дякують за таку підтримку студентам. Кажуть: кожна річ їм потрібна, а гості для дітлахів – це щоразу свято.

– Ми раді такій співпраці. Дуже вдячні, що є на світі небайдужі люди. Спасибі студентам за те, що вони приносять не лише матеріальну допомогу, а й сприяють соціалізації діток, які перебувають у закладі закритого типу. Обійми та прояви любові не бувають зайвими, – говорить старший вихователь «Будинку дитини» Лариса Лут.

Організатори сподіваються, що це не остання акція та закликають усіх долучатися до підтримки тих, хто її потребує.

Студенти кафедри соціальної роботи водили хороводи з малечею, розважались та спілкувались із дітлахами. Вихованці дитбудинку привітали ж гостей піснею.

Окрім цього на дітлахів чекав музичний подарунок від ініціаторки акції Інни Флоріанчик.


  

 

0 коментарів

Залишити відповідь