Інтелектуальні розваги: як продовжити саморозвиток, коли місто відпочиває?

28.06.2018, 10:07

Літо вже майже досягло свого екватору. Ночі стають довшими, а в учнів та студентів нарешті з`явилось більше вільного часу. Кореспонденти сайту «ІнфоМІСТ» вирішили створити дайджест літніх можливостей у Черкасах.

  1. Ігротека клуба «Синя валіза» в бібліотеці ім. Симоненка (з 1 липня, 12:00-18:00)

Як казав Бернард Шоу: «Ми не тому припиняємо грати, що постаріли, а старіємо, тому що припиняємо грати». Пропонуємо вам поринути у світ ігор та пригод та знайти нових друзів – відвідати цю ігротеку.

  1. SD English Speaking Club – клуб неформального вивчення англійської мови у Молодіжному ресурсному центрі (3 липня, 19:00)

Використайте цю можливість для вдосконалення своєї англійської у компанії цікавих та активних людей СД Платформи. Тут ви зможете дізнатись про подальші заходи та плани цієї організації. Участь є безкоштовною. Реєстрація за посиланням: http://bit.ly/SD_ecs5

    1. На дотик: Катя Брандіс в Черкасах в обласній бібліотеці ім. Шевченка (3 липня, 17:30)

У межах літературного проекту підліткових (анти-) утопій «На дотик» поговоримо з німецькою письменницею Катею Брандіс та паралімпійським чемпіоном Антоном Скачковим про фантастичний сюжет книги “Фристайлерка” та чи є він настільки утопічним та нереальним, як здається? Захід відбуватиметься німецькою та українською мовами.

    1. Семінар «Безболісний шлях подолання прокрастинації» за адресою бул. Шевченко 266, оф. 210 (3 липня, 19:00)

Семінар для тих, хто безуспішно, кожного дня, змушує себе працювати, але натомість робить щось інше. Ви дізнаєтесь, де знайти енергію і натхнення, як досягти прогресу в проектах, які здаються надважкими. Отримайте алгоритм дій для ситуацій «не хочу», «не можу» і «як мене все дістало».

Вхід: 100 грн.

Ведучий: підприємець, фрілансер, консультант по інтернет маркетингу Дмитро Гончаренко.

    1. Фестиваль вуличної їжі “СОК” у парковій зоні комплексу «Апельсин» (7-8 липня, з 11:00)

Для черкаських гурманів та поціновувачів вуличної їжі. Проект, має мету масово популяризувати в Черкасах європейську культуру споживання і приготування вуличної їжі.

                 6. SHEVAFEST у Каневі (7-8 липня, з 11:00)

На 5 локаціях 24 години нон-стоп звучатиме сучасна та автентична музика, проза і вірші, продемонструють кіно про Шевченка і Канів, відчинять двері виставки сучасного мистецтва. Гостями будуть Олег Скрипка, Лірой Торнхілл (Prodigy), Іван Малкович, Софія Андрухович та ін. Всі кошти від продажу квитків підуть на добудову Шевченківського культурного центра.

    1. Холодний Яр – фестиваль нескореної нації 2018 в урочищі Холодний Яр (6-8 липня, з 8:00, с. Грушківка Кам’янського району)

Складовими фестивалю є музична і гутиркова сцена, літературні виступи, подорожі Холодним Яром, спортивні змагання, дитячий ігровий майданчик, лекції по історії та багато іншого. На території фестивалю діятиме пала точне містечко.

Підготували Анастасія Маленко та Аліна Вороніна

0 коментарів

Залишити відповідь