Іляшенко пройшов в другий тур конкурсу на посаду губернатора

14.09.2016, 11:35

іляшенкоЗаступник директора департаменту організаційного забезпечення ЧМР Віталій Іляшенко опинився в числі 17 претендентів, які пройшли в другий тур конкурсу на заміщення посади голови Миколаївської ОДА.

Про це інформує місцеве видання “НикВести“.

Прийом документів закінчився о 18:00 6 вересня. 12 вересня відбувся перший етап конкурсу – тестування. Далі, за умови успішного виконання тестових завдань, кандидати вирішують ситуативні завдання. При проходженні етапів учасники набирають певну кількість балів. Наступний етап – співбесіда з членами конкурсної комісії.

Склад комісії визначений Розпорядженням №490 Кабінету Міністрів, в нього входять 11 осіб: представники Нацдержслужби, Адміністрації Президента, Нацагентства з питань запобігання корупції та інші.

Що стосується громадських обговорень претендентів, в Нацагентстві заявили, що комісія має право запитувати думку громадськості з приводу певних кандидатів, але в той же час чітких норм залучення та участі громадськості немає.

Коли буде визначено переможця конкурсу на посаду голови Миколаївської ОДА, поки невідомо.

Видання “НикВести” також повідомляє, що головним фаворитом у боротьбі за губернаторське крісло є нардеп від БПП Олексій Савченко.

0 коментарів

Залишити відповідь