“Хочемо шикарно жити на дешевій рибці”, – перевізник про транспортні зміни в Черкасах

03.05.2018, 15:08

Директор ПАТ “Черкасиавтотранс” Володимир Соломенний розкритикував намагання міської влади реалізувати транспортну реформу в Черкасах.

На думку перевізника, реформою має займатись не транспортне управління міської ради, а залучені ззовні фахівці.

За його словами, у 90-х роках у місті вже починали вивчати питання транспортного оновлення. Тоді для створення оптимальної сітки маршрутів пасажиропотік обстежувався три місяці. Нині, каже Соломенний, цього не відбувається.

– Яка юшка з дешевої риби? Хрінова. От і ми хочемо шикарно жити на дешевій рибці. Ми зараз ідемо до такого сервісу, як у Києві, де ходять ржаві еталончики, бусики. Лише цього року в Києві закуповують 300 велокогабаритних автобусів. Але для цього вони роблять 8 гривень проїзд. А ви хочете по 4 грн і говорите про якусь реформу, – зазначив Соломенний.

Окремо він наголосив на тому, що не вважає трекінг транспорту початком реформи. На думку перевізника, це – лише сучасний вид сервісу.

 

1 коментарів

Залишити відповідь

  • А ЩО,ВИ, пане Соломенний, зробили для того, щоб люди заплатили вам оті жадані 5 гривень? Сідати в маршрутки, у яких на ходу відпадають колеса, що влаштовують на маршрутах перегони задля більшого потоку пасажирів, в яких кондуктори просто охаміли – собі дорожче! Хто хоче ризикувати своїм життям заради 5 гривень? Спочатку вкладіть СВРЇ гроші (як це зробив перевізник маршруту №22), а потім простягуйте руку для 5 гривень! Не треба наше місто порівнювати із Києвом – там багатокілометрові відстані, а у нас-периферийне містечко, де за 20 хвилин можна доїхати з кінцевої до кінцевої! Це ви, пане Соломенний, не хочете вцілювати реформу, бо пасажиропотік та кількість маршруток – неконтрольовані. Тільки єдиний ел. квиток розставить усе по місцяї. Але вам це не вигідно. То не скигліть.