“Хлопців обрали, бо так дешевше”, – уманський ведучий коментує Осадчій свій дорогий костюм на “Євробаченні” (відео)

15.05.2017, 15:35

Ведучі “Євробачення”, двоє з яких – черкащани, розповіли у програмі “Світське життя” про родзинки підготовки до міжнародного пісенного конкурсу.

Зокрема, уродженець Черкас Олександр Скічко заявив, що дуже зріднився з колегами по сцені. Водночас він зазначив, що не відчув підтримки на Батьківщині. Мовляв, єдине, що чув про себе в черкаських ЗМІ, – це про вартість свого костюму та про високі заробітки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Від вчителя англійської до ведучого Євробачення: уманчанин Володимир Остапчук розповів про професійні виклики

Натомість уманчанин Володимир Остапчук каже, що вдома почувається майже зіркою.

– Я коли був у батьків на Великдень, Умань уся гуде, знає. Місцеві газети писали, що Черкащина пишається. Я кажу: хлопці, я ще нічого не провів, – розповів із посмішкою Володимир.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Черкаські ведучі Євробачення засвітили свої голі торси (фото)

Також ведучі прокоментували вартість сценічного одягу, яка для трьох осіб становила майже 900 тис. грн. За словами Остапчука, загалом за ці кошти було куплено 13 комплектів одягу (ідеться не лише про сам костюм, а й про взуття та аксесуари) ручної роботи.

– Хлопців обрали, тому що це було дешевше. Уявіть, скільки б коштували жіночі, – пожартував Володимир Остапчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Черкаські ведучі Євробачення продемонстрували вокальні і танцювальні вміння (відео)

Натомість Олександр Скічко заявив, що питання вартості костюмів має бути адресовано не до ведучих.

– Якщо запитати, чи вони подобаються нам, я скажу: вони мають дуже крутий вигляд, нереальний, – зазначив Скічко.

Крім того, вони наголосили, що костюми є державною власністю. Жартома Скічко запропонував продати їх. Мовляв, виручити можна значно більшу суму.

1 коментарів

Залишити відповідь

  • Я з Умані ,Володимира Остапчука знаю,звичайно він молодець що добився успіху,розвивається.але про те що він буде ввести євробачення дізналась за декілька днів до події,і не чула що б дуже обговорювали ….