Хлопець, що врятував двох 8-річних дівчаток на воді, потребує операції (реквізити)

19.12.2016, 9:00

volyk

13-річний Богдан Волик, який став уже відомим у Черкасах завдяки порятунку двох 8-річних дівчат з-під криги, потребує вартісної операції.

Про це повідомляє “Україна молода“.

Хлопця виховує бабуся-опікун Алла Василівна. пригадує: без ока Богдан залишився у дитсадку, коли його вдарив одноліток. Згодом пішло відшарування сітківки, тож у Одесі хлопчику зробили косметичну операцію. У 2008 році 6 тисяч гривень на це до її пенсії та до пенсії її чоловіка Олексія Васильовича назбирали колеги, сусіди та друзі.

Жінка каже, що за кордоном ставлять силіконові очі із лазерною підшивкою. Таке око не відрізниш від справжнього. І його ставлять на 10 років.

Через проблеми з оком хлопець не ходить до школи. Там із нього глузують однолітки. Тож зазвичай він спілкується із кількома найближчими друзями, а найчастіше – прогулюється наодинці.

Бабуся називає Богдана чуйним та жалісливим хлопчиком, який ніколи не пройде повз того, хто потребує допомоги.

– Він у нашому будинку завжди і літньому чоловікові з милицями допоможе, і мамі з візочком. Позаторік дівчинку на беріг виніс, коли в неї ногу судомою звело, а літом чиюсь кішку з 15 метрового дерева зняв, – каже бабуся хлопчика.

Карта “Приватбанку”:  5168 7420 2267 2210, Чеховська Алла Василівна.

Як повідомляв “ІнфоМІСТ”, минулого тижня поблизу пляжу “Живчик” мало не втонули двоє 8-річних дівчаток. Їх врятував Богдан, який проходив повз. Одну з води дістав самотужки, другу – допомогли рятувальники. У міській владі вже обдумують, як відзначити хлопця. Натомість сам Богдан твердить: героєм себе не вважає.

0 коментарів

Залишити відповідь