Хай янголятко почує світ, – маленькому смілянину необхідні кошти на операцію

19.10.2017, 14:00

«Привіт! Мене звуть Денис, мені півтора роки і народився я у Смілі Черкаської області. Я живу разом із мамою, татом, старшим братиком, бабусею та прадідусем. У нас чудова родина. Колись хрещена приїхала до нас у гості і сказала про мене: «Та він ідеальна дитина». «Ну майже», – відповіла тоді мама. У неї в душі вже були страшні підозри, про які вона не могла зізнатися навіть собі… Коли мені виповнився рік, ми почали їздити до лікарів. Спочатку в Смілі, тоді в Черкасах, потім – у Києві. Після останнього обстеження плакала вся моя рідня… Я не чую…»

Діагноз Дениса: сенсоневральна глухота. Однак виправити ситуацію можливо, вжививши кохлеарний імплантат. Зробити це треба якомога швидше – до трьох років, так званого лінгвального періоду, інакше він уже не матиме ефекту, а Денис не навчиться говорити. В Україні операція коштує 756 тис. грн. Є варіанти зробити її за кордоном – це значно дешевше. Родина стала на чергу, аби зробити операцію державним коштом, однак черга просувається дуже повільно.

Всі гроші, які ця сім’я могла зібрати і позичити – 70 тисяч гривень, вони витратили на слухові апарати, в яких Денис ходитиме до операції. У них він однак не чує, але вони не дають атрофуватися слуховим нервам.

Родина просить про допомогу усіх небайдужих.

Телефон мами: 380630760450 (Олена).

Номер картки в Приватбанку: 4149497870202530 (Мостова Олена Василівна)

0 коментарів

Залишити відповідь