Губернатор оприлюднив статки за минулий рік

27.10.2016, 13:10

ткаченко

Голова Черкаської ОДА подав декларацію за 2015-й рік.

Так, Юрій Ткаченко, який проживає в селі Коробівка, що на Золотоніщині, задекларував житловий будинок садибного типу площею 462,9 кв. м. Будівлею Юрій Олегович володіє навпіл із дружиною, Мариною Павлівною. Права на житло набуті у 2012 році, на момент набуття нерухомість оцінювалася в 980 тисяч гривень.

У свою чергу дружина Юрія Ткаченка володіє квартирою в Черкасах, нежитловими приміщеннями в обласному центрі і на Золотоніщині, а також кількома земельними ділянками у Вільхах та Коробівці.

З 2012-го року Марина Павлівна володіє  Range Rover Evoque. Натомість голова Черкаської ОДА з 2014-го року користується Lexus LS600HL.

Згідно з даними декларації, Марина Ткаченко володіє підприємством “СЯЙВО-ПЛЮС”, яке у грошовому еквіваленті оцінює в більш ніж 2,5 млн грн.

Щодо нематеріальних активів, то в розпорядженні Марини Ткаченко торгові марки “Леді Стар” та “Ботічеллі”. Загалом підприємницька діяльність дозволила дружині голови облдержадміністрації за минулий рік заробити близько мільйона гривень, у свою чергу сам Юрій Олегович отримав 114 тис. зарплатні.

0 коментарів

Залишити відповідь