Понад 160 тисяч хворих і 26 смертей: як на Черкащині “похазяйнував” грип (інфографіка)

11.04.2016, 10:00

Цьогоріч жителів Черкаської області добряче підкосив вірус грипу. З початку епідеміологічного сезону, з жовтня 2015 року, до 1 квітня 2016 було зафіксовано 164 тисячі хворих на грип, серед них – майже 60 % дітей. Жителі яких міст та районів найбільше страждали від вірусу та де зафіксували найбільше летальних випадків дивіться у інфографіці видання “ІнфоМІСТ”.

грип діти дорослі

Госпіталізовано 14 725 осіб (8,7% від кількості хворих). З числа госпіталізованих – 9360 дітей (63,6%).

За півроку на Черкащині перехворіло 13,2% населення. Серд найбільших міст області за кількістю хворих лідирують Черкаси (47 861 особа) та Сміла (9430).

грип міста

 

Не відстає обласний центр і за кількістю дітей, яких підкосив грип. З жовтня по квітень у санепідеміологічній станції нарахували 26675 хворих осіб до 17 років.

грип мііста діти

По районах за показниками захворюваності “лідирує” Золотоніський, на другому місці – Черкаський, а на третьому – Городищенський. “Легше” перенесли епідеміологічний сезон Чигиринський, Лисянський та Жашківський райони.
грип райониНайбільше дітей хворіло у Золотоніському, Черкаському та Городищенському районах. Менше тисячі хворих до 17 років виявилося у Чигиринському, Катеринопільському та Лисянському районах.

грип райони дітиЗа інформацією Центру грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій Державного закладу «Український центр з контролю та моніторингу захворювань Міністерства охорони здоров’я України» Черкаська область займає 11 місце за кількістю хворих по Україні.

 

грип райони гістограма

З початку епідеміологічного сезону на Черкащині зареєстровано 26 вірусологічно підтверджених летальних випадків від ускладнень грипу (у секційному матеріалі вірусологічно виявлений фрагмент РНК вірусу грипу A (H1N1- пандемічний). Більшість із них зареєстрована серед міського населення – 19 осіб, а 7 – серед сільського.

Onlinedating (2)

На першому місці за кількістю хворих та померлих від грипу – Черкаси (47861 хворий, 9 померлих), на другому – Умань (12943 хворих, 5 летальних випадків), на третьому – Сміла (9430 хворих, 2 летальних випадки).

З початку епідемічного сезону щеплено проти грипу 3531 особу – 0,3% від загальної кількості населення та 17,7% від запланованої. З них – 1241 дитину.

усього щепили

щепили дітей

Перевищення епідпорогів по захворюваності на грип та ГРВІ з початку епідсезону зареєстровано у всіх районах області у період з кінця жовтня та в листопаді (4-7 тижні епідсезону).

– На сьогодні рівень захворюваності нижче епідеміологічного порогу, передбаеного на цей період. За нашими спостереженнями очікувалася хвиля захворюваності, але за останніми даними ми її поки не спостерігаємо, – розповів у коментарі виданню “ІнфоМІСТ” заступник начальника ГУ Держсанепідслужби у Черкаській області Микола Тищук.

Світлана Спасібіна

0 коментарів

Залишити відповідь