Гройсман пообіцяв, що до травня поремонтує трасу на Черкащині (фото)

13.04.2018, 16:31

Сьогодні прем’єр-міністр України Володимир Гройсман проінспектував дороги у Черкаській та Київській областях. В ефірі “112 Україна” він пообіцяв, що до 1 травня дорога Київ-Одеса буде у “більш-менш придатному стані”. 

“Дорога державного значення М-05 “Київ-Одеса” одна з найбільш затребуваних магістралей, яка входить до міжнародних маршрутів. Траса давно потребує капітального ремонту. Окремі ділянки дороги – повністю зруйновані, “косметичного” оновлення там явно не достатньо”, – йдеться у повідомленні на його сторінці у “Фейсбук“.

Площа покриття, що потребує заміни, тільки в Київській та Черкаській області, складає понад 275 тис кв м.

Сьогодні на трасі працюють понад 30 бригад, які інспектують кожен кілометр дороги і виконують роботи найпершої необхідності. Тут проводять фрезерування старого покриття, ліквідовують вибоїни і накладають вирівнюючий шар.

“Це не капітальний ремонт, але такого оновлення достатньо, аби забезпечити проїзд автотранспорту. Всі роботи контролює керівництво “Укравтодору” та Державного підприємства “Дорожній контроль якості”. Кошти на виконання завдань є”, – йдеться на сторінці прем’єр-міністра.

0 коментарів

Залишити відповідь