Гра за престол: за кого таємно голосуватиме облрада?

19.11.2015, 16:48

новый коллаж

Завтра на дебютному засіданні депутати обласної ради шляхом таємного голосування можуть обрати нового голову.

Джерела в обласній раді на правах анонімності повідомляють, що наразі є два головні претенденти на посаду: екс-головний податківець області Володимир Коломієць (зайшов по списку БПП) та заступник колишнього міського голови Станіслав Овчаренко («Батьківщина»). Ситуація навколо кандидатури голови обласної ради 6-го скликання Валентини Коваленко (“ЧЕРКАЩАНИ”) поки що залишається невизначеною.

Kolomiec - КоломиецьВидання “ІнфоМІСТ” попросило Володимира Коломійця оцінити свої перспективи.

– Мою кандидатуру запропонували колеги із “БПП Солідарність”. Свої шанси я оцінюю, як високі, але все вирішиться за результатами голосування, – каже Володимир Коломієць

До 26 жовтня Коломієць очолював Головне управління ДФС в області. Був звільнений “за власною заявою”. Зазначимо, що Коломієць фігурував у списку керівників фіскальної служби, які підпадають під люстрацію.

1231
скрін-шот списку Романа Насірова
spisoklyustraciyi
скрін-шот видання “Кропива”

Інший претендент на посаду – батьківщинівець Станіслав Овчаренко.

загружено– Фракція “Батьківщина” офіційно висунула мене кандидатом на посаду голови обласної ради.. Мої реальні шанси покаже голосування, – говорить у коментарі “ІнфоМІСТ” Станіслав Овчаренко.

Овчаренко – заступник міського голови, член міськвиконкому, депутат Черкаської обласної ради, займається підприємницькою діяльністю.

За мерства Володимира Олійника Овчаренко був заступником міського голови з виконавчої роботи, тимчасово очолював ВАТ «Черкасигаз». За неофіційною інформацією, Овчаренка досі пов’язує дружба із одіозним екс-регіоналом. При цьому сам Овчаренко цю інформацію спростовує.

– Я не підтримую жодних стосунків із Олійником. Але колись я із ним разом працював. Тоді ми були в опозицію до влади, до Президента Леоніда Кучми. Після того наші шляхи розійшлися, – пояснює Овчаренко.

1400142922_1964742_766314513380460_748261805_nСитуація із кандидатурою голови обласної ради 6-го скликання Валентини Коваленко виглядає поки що неоднозначно. Джерела нашого видання повідомили, що Валентину Михайлівну слід розглядати, як одного з трьох претендентів на посаду, але в коментарі виданню “ІнфоМІСТ” перший номер виборчого списку “ЧЕРКАЩАН” повідомила, що в партії досі не визначилися, чи будуть делегувати її кандидатом.

– Наразі я не можу нічого точно сказати. До цього часу від партії немає установи висувати мене кандидатом на голову, – пояснює Валентина Коваленко.

Валентина Коваленко – депутат обласної ради двох скликань. З 2010 по 2013 Коваленко очолювала обласну організацію Національної спілки письменників України. Є автором рядку поетичних збірок, доцент кафедри  української літератури та компаративістики в ЧНУ.

Джерело нашого видання в обласній раді повідомляє, що до виборів існувала усна домовленість, за якою головою обласної ради мав би стати ректор ЧНУ, Олександр Черевко. Але новий закон про вибори вніс свої корективи і екс-губернатор до ради не пройшов.

Зазначимо, що перша сесія обласної ради 7-го скликання стартує завтра о 11 годині. Цілком вірогідно, питання обрання голови обласної ради буде єдиним у порядку денному.

Підготував Сергій Макаренко

6 коментарів

Залишити відповідь