ГПУ затримала на хабарі керівника обласної поліції (фото, відео)

28.03.2016, 13:50

11

Генпрокуратура спільно з підрозділом внутрішньої безпеки Нацполіції затримала керівника поліції Черкаської області та одного з керівників Національної академії внутрішніх справ України під час спроби надати хабар за проходження атестації, інформують у прес-службі ГПУ.

Новоутворений Департамент затримав виконувача обов’язків начальника Головного управління Національної поліції в Черкаській області і заступника директора інституту післядипломної освіти Національної академії внутрішніх справ України.

Вони намагались надати хабар у вигляді 2 тис. доларів США та талонів на 400 палива заступнику голови Національної поліції України за сприяння, з боку останнього, під час проходження атестації підлеглими виконувача обов’язків начальника ГУНП в Черкаській області, а саме заступником начальника ГУНП в Черкаській області – начальником слідчого управління (полковник міліції Валентин Кожухівськийред.) та начальником управління кадрового забезпечення (полковник Олексій Гайдашред.).

12

Їх затримано при спробі передати хабар службовій особі, яка займає особливо відповідальне становище, за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 369 КК України (пропозиція та надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає особливо відповідальне становище).

Проводиться комплекс слідчих та розшукових дій з метою встановлення усіх обставин вчиненого кримінального правопорушення, а також вирішується питання про обрання затриманим запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування триває. За скоєне кримінальне правопорушення зловмисникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 років з конфіскацією майна.

Як відомо, виконувачем обов’язків начальника Головного управління Національної поліції в Черкаській області є Владислав Пустовар.

13

2 коментарів

Залишити відповідь

  • С чем его и “поздравляем”…Главное, ничего и никого не боится, хотя повсеместно чуть ли не каждый день ловят на взятках. Вот так наше начальство “борется” с коррупцией…А мы “удивляемся”, как при довольно скромной з/п у них гектары земли, коттеджи и детки учатся за границей.