Голосування за ProZorro в Черкасах зірвали (відео)

05.05.2016, 11:44

13169893_1788827838019826_168064070_o

Після кількагодинного обговорення Черкаська міська рада так і не змогла проголосувати за впровадження системи електронних закупівель ProZorro.

Проект виносив на голосування депутат міськради від “Самопомочі” Олексій Романов.

За пропозицією депутата міськради від Партії вільних демократів Тараса Коломійця питання розглянули одним із перших, а не 36, як воно було в порядку денному. За словами депутата, ще у грудні 16 депутатів підписалися під зверненням до міського голови скликати сесію для розгляду цього питання.

Водночас секретар міськради Олександр Радуцький наполягав на голосуванні за ProZorro в іншій редакції – департаменту економіки та розвитку. Головною відмінністю проектів є те, що у варіанті департаменту немає можливості користуватись системою під час замовлення робіт, а не товарів.

Після голосування за передавання тролейбусів у засіданні оголосили перерву, після якої міський голова Анатолій Бондаренко поїхав на зустріч із ветеранами.

Після перерви в залі були 33 депутати.

– Прошу закрити депутатське засідання і доручити комісії на базі двох проектів створити один і працювати на благо громади, – зазначив депутат міськради від “Батьківщини” Юрій Тренкін.

Секретар міськради Олександр Радуцький закрив засідання.

Присутні активісти зустріли таке рішення вигуками “Ганьба”.

Одразу після слів Радуцького в залі увімкнули гімн.

Детальніше про “провальне” голосування читайте згодом у репортажі журналістів видання “ІнфоМІСТ”.

1 коментарів

Залишити відповідь