Гіпсове розп’яття Ісуса в Умані пошкодили молодики з Ізраїлю, – поліція

03.01.2017, 13:26

Правоохоронці затримали осіб, причетних до псування гіпсового розп’яття Ісуса Христоса, встановленого на дерев’яному хресті біля уманського ставу.

Про це сайту “ІнфоМІСТ” повідомили у прес-службі ГУ НП у Черкаській області.

У поліції заявляють, що через важливість події “було піднято практично весь особовий склад місцевої поліції”, який розпочав проведення комплексу оперативно-пошукових заходів.

Фото з ФБ Максима Шила
Фото з ФБ Максима Шила

Протягом кількох годин правоохоронці відшукали молодиків, причетних до вчинення кримінального правопорушення. Ними виявились два брати 18 та 16 років, громадяни держави Ізраїль.

Особам оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за частиною 3 статті 161 (Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками) Кримінального кодексу України та вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу. За вчинення таких дій передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк до восьми років.

Також варто зазначити, що працівники поліції продовжують проводити комплекс заходів, спрямованих на встановлення осіб, які 21 грудня минулого року вчинили незаконні дії на могильному комплексі  «Цадика Нахмана» та за фактом яких продовжується розслідування кримінального провадження відкритого за ч. 3 ст. 161 (Порушення рівноправності громадян залежно від їхрасової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками) Кримінального кодексу України.

0 коментарів

Залишити відповідь