Геращенко повідомила, коли проведе особистий прийом у Черкасах

13.09.2016, 19:20

Народний депутат України Ірина Геращенко наступний особистий прийом у Черкасах проведе у жовтні. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Фейсбук.

“У Черкасах вже 4 роки працює моя громадська приймальня. Її адреса – вул. Благовісна, 170. Мій помічник Андрій Семиз щодня зустрічається там з громадянами. Час від часу ( не так часто, як того б хотілося), я проводжу там особистий прийом громадян. Наступний прийом планую провести у жовтні”, – написала Геращенко.

Найбільше запитань, що надходять до приймальні, стосуються юридичної допомоги у оформлені субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, отриманні державних пільг та гарантій передбачених для учасників АТО. В приймальні надають юридичні консультації та допомогу в складанні заяв, звернень.

“Нерідко черкащани звертаються зі скаргами на органи місцевого самоврядування, на працівників правоохоронної та судової системи. За 8 місяців 2016 року через роботу громадської приймальні отримали допомогу понад 300 громадян. Працюємо далі”, – пише нардепка.

0 коментарів

Залишити відповідь