Фракція ВО”Батьківщини” добилася дозволу встановлення лічильників тепла на під’їзди по вулиці Гайдара 7

20.08.2015, 16:11

11903394_692013060928957_1574418600_n

Сьогодні, 20 серпня, на сесії Черкаської міської ради керівник фракції ВО “Батьківщина” Роман Діскант звернувся до депутатів, аби ті підтримали проект рішення, щодо встановлення лічильників тепла на трьох під’їздах будинку  за адресою вулиця Гайдара 7. 

Раніше Діскант вже звертався з депутатським запитом до міського голови з проханням дати доручення департаменту ЖКХ детально вивчити питання і підготувати проект рішення, що дозволить встановити лічильники тепла на під’їздах за вказаною адресою.

Читайте також: Черкащани отримають гроші на реалізацію власних проектів

– Проводячи аналіз між оплатою за тепло в двох трикімнатних квартирах з лічильником на під’їзді і без, отримали досить значущі цифри, адже без лічильника  сума в два рази більша, чим з лічильником. Ми домоглися вирішення питання з будинком по Гайдара 7 і будемо допомагати іншим мешканцям багатоповерхівок з вирішенням даного питання. – зазначив керівник депутатської фракції ВО “Батьківщина ” в міській раді Роман Діскант.

– Беручи до уваги програму про енергозбереження і розвитку сфери виробництва енергоносіїв, затверджену Кабінетом Міністрів України від 01.03.2010 №243, почав листування з всіма керівними органами міста Черкаси та з  Міністерством  регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства. Отримував лише негативні відповіді від чиновників міста з небажанням вирішити проблему мешканців будинку за адресою Гайдара 7. З проблемою звернувся до помічника депутата від ВО «Батьківщина» Руслана Негоди та голови депутатської фракції ВО «Батьківщина» в Черкаській міській раді Романа Дісканта. – прокоментував  голова ОСББ «Добробут-77» Віктор Григорович.

Роман Діскант вніс пропозицію дати доручення департаменту ЖКХ підготувати на наступне засідання сесії проект рішення, яке дозволить всім бажаючим мешканцям міста встановити лічильники тепла на під’їздах.

0 коментарів

Залишити відповідь