Фонтан із янголятками біля ЦДЮТ облили фарбою (фото, доповнено)

18.11.2016, 15:11

fontanych

У Черкасах влаштували акцію-протест проти нового фонтану з янголятками, який встановили поряд із ЦДЮТ.

Олександр Дувінський розмалював фарбами новий фонтан. Це викликало обурення серед містян.

На обурливі закиди містян: “Навіщо ви це робите?”, він відповідав: “Вам подобається зоофілія?”

На площу приїхали патрульні. Вони намагалися вести діалог із художником і хотіли відвезти його у відділок. Але пан Олександр запевняє, що хуліганських дій не відбулося, адже на документах тут фонтану немає.

Детальніше читайте згодом на сайті “ІнфоМІСТ”.

15 коментарів

Залишити відповідь

 • Є така хороша приказка українська: “Яке їхало – таке й здибало”!
  Спочатку якийсь дебіл коштом міського бюджету надумав встановить “оце”, що не може бути на міській площі. А тепер точнісінько такий самий дебіл обляпав фарбою те, що коштує грошей(((
  За першим дятлом тюрма плаче за намагання відмити бабки, а другому треба впаять добрячий штраф за ідіотську спробу тупо пропіаритися!!!

 • Вот такие вот мы, “европейцы”. В Европе он уже б сидел в тюрьме. У нас с ним “пытались вести диалог”!!! Кто позволил ему портить имущество? Это что, каждый может вот так, если что-то в городе не понравится, прийти и облить краской в знак протеста??? ЧТО ОН ХОРОШЕГО СДЕЛАЛ ДЛЯ ГОРОДА??? Думаю, что этого быдл…ка – на нары!

  • “Європейці”, у випадку марнотратства бюджету, відмивання грошей – виходять на протест всі разом. Висловлюють свою думку, на що мають повне право. А в Черкасах, нажаль можуть тільки цькувати людину таку людину.

   Допоки не навчимося висловлювати свою думку і відстоювати її – в місті так і стоятимуть гидкі фонтани серед пів-метрових ям.

   Повністю підтримую художника!

  • Если больше будете ходить по культурным местам, а меньше по клубам или по чему там, то с удивлением узнаете, что он — художник с мировым именем и известный герой Евромайдана.
   И он уж точно сделал для города больше чем всякие тут…

 • это протест творческого человека против тупости городской власти и убогого вида города. и я его понимаю. наверное по-другому ничего бы не вышло- так и осталось бы стоять это корыто с ангелами среди мусора и теток-торговок,не платящих налоги и зас…рающих все вокруг. А так может мер задумается-кто его подставляет

  • Буду щаслива побачити, як цей “революцiонер” буде вiдмивати фарбу з янголiв! Такий протест, пане Олександр, можуть висловити тiльки нашi убогi, неадекватнi люди, у яких розуму не вистачае на бiльш цивiлiзований протест. Не сподобалося – знищити! Ось тому я весь час кажу, що нас не можна нi приймати в ЕС, нi давати нам безвiзовий режим. Там би цей остолоп давно вже був би у кайданках за гратами.

  • Повністю підтримую художника-активіста і його акцію “арт-руйнація”!
   Тільки на цьому не потрібно зупинятися – вже давно не одне відро фарби “плаче” за головами чиновників-казнокрадів! Особливо жовтої – під колір горщиків, що заполонили все місто((
   І допоки люди не схаменуться, що нахабна влада щодня обкрадає їх, втілюючи в життя безліч “відкатних” прожектів, і не почнуть чинити спротив свавіллю провладних хапуг, до тих пір вони будуть цинічно декларувати в своїх передвиборчих програмах гасла по-фрейду, на кшталт “Жити Черкасами!”(((

 • ..а де там янголи? у янголів крила, а тут діти на акулах, тому що це і не дильфини, а якщо і відмивання грошей, то молодець дядько..

 • Навіть якщо пам’ятник офіційно не поставлено на баланс – це всеодно чиєсь майно і за його псування цього чувака вато би було затримати.

 • Роману Бойко.
  Если он такой “великий” и много сделал для Черкасс, то ему позволено заниматься вандализмом, прикрываясь своим участием на Майдане??? У него явно не в порядке с головой, если АНГЕЛА на ДЕЛЬФИНЕ называет “ЗООФИЛИЕЙ”! Ид…от.

 • у ЗМІ повідомлено, що з художника стягнуто штраф 170 грн за Ст.173 Адмінкодексу – . дрібне хуліганство. Так от: норма цією статті передбачає штраф від від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (51-119 грн) або громадські роботи на строк від 40 до 60 годин, або виправні роботи на строк від 1 до 2 місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.
  Особисто я це не вважаю нормальною акцією взагалі. По-перше, треба було анансувати, авось і сам би підтягнувся і влада б прийшла.. По-друге, а чому не можна було розмалювати не фарбою-емаллю, а, наприклад, гуашшю, аквареллю, крейдою
  А про фонтан таке скажу – не проти мистецтва, минулих епох чи ще в цьому дусі, але зі смаком – а не так, що дельфіни “запряжённые”, зуби торчать… та й весь фонтан ніхто не показує (кажуть, що це тільки 1 поверх фонтану)