Фірма з капіталом в 5 грн отримає від міськради 7,5 млн на реконструкцію ДЮСШ

21.07.2016, 10:38

Підприємство “Сокол – 5000” займеться реконструкцією приміщення колишнього кінотеатру “Мир” в дитячо-юнацьку спортивну школу. За свою роботу підприємство візьме майже 7,5 бюджетних мільйонів.

Згідно з інформацією, що розміщена у Віснику державних закупівель, 18-го липня департамент економіки та розвитку акцептував пропозиції приватного підприємство «Сокол-5000» стосовно капітального ремонту будівлі по вул. В.Чорновола, 54 (колишнього кінотеатру «Мир») для проведення навчально-тренувальних занять відділень ДЮСШ.

Пропозиція ПП «Сокол-5000» на 240 тис.грн менша за пропозицію єдиного допущеного до торгів конкурента – ПП «Будівельник плюс» і становить 7 млн 412 тис 783 грн (96,5% очікуваної вартості).

Через невідповідність цінової пропозиції проектній документації з торгів було знято ТОВ «Черкасизалізобетонстрой».

Підприємство «Сокол – 5000», було засноване в 2005 році. Його власником та директором є Литкін Павло Сергійович. Статутний капітал  підприємства становить всього 5 грн.

888

Згідно з інформацією з мережі Інтернет, основним напрямом діяльності підприємства до цього було виготовлення та реалізація металоконструкцій та покрівельних матеріалів.

1 коментарів

Залишити відповідь

  • Хiба важливо тiльке те, що якась фiрма iз статутним капiталом у 5 гривень запропонувала зекономити 240 тисяч бюджетних грошей?? А який у неi досвiд? Скiльки яскравих прикладiв дiяльностi цiеi “фiрми”? Де можна подивитися результат iх роботи? А то вийде так, як з фiрмою, що начебто ремонтувала iнженернi мережi по Хрещатику…Якось дивно: то дороги ремонтують “переможцi” тендера зi статутним капiталом у 100 гривень, то ДЮСШ будують з п”ятьма гривнями на рахунку…Може, я чогось не розумiю, але менi здаеться, що наше улюблене знаряддя – це граблi. Скiльки вони нас не б”ють, ми iх все одно любимо!