Фірма тестя Насірова спроектує для Черкас Палац спорту

19.06.2018, 12:58

У Черкасах провели аукціон на виконання проектних робіт по будівництву майбутнього Палацу спорту. Послугу вартістю в 2,68 млн грн. надасть відоме столичне товариство “Альтіс-Констракшен”, що належить структурам тестя відстороненого від посади голови ДФС Романа Насірова.

Фірма виграла тендер на замовлення КП «Черкасиінвестбуд» із пропозицією в 2,68 млн грн. 5 червня замовником повідомлено про намір укласти договір з переможцем аукціону. Послуга має бути надана до 1 серпня цього року.

Згідно з тендерною документацією, підрядник повинен провести проектні роботи на стадіях «П» та «Р», тривалістю 75 та 120 календарних днів відповідно.

Палац має бути побудований на земельній ділянці в мікрорайоні Перемога-2 між вулицями Олени Теліги та Академіка Корольова протягом 2018-2019 років.

У тендерній документації вказується, що внутрішні перегородки будуть запроектовані з газобетонних блоків, гіпсокартону та скла. Покриття підлоги ігрового майданчику виконають із спортивного паркету відповідно до вимог FIBA, Федерації футболу України, Федерації волейболу України, Федерації гандболу України.

Передбачено зовнішнє освітлення головного входу будівлі. Всі джерела освітлення повинні мати узгоджену колірну температуру і характеристики.

Універсальний ігровий зал зможе приймати міжнародні змагання із баскетболу, громадські заходи та концерти, а також національні змагання та тренування з  баскетболу, футзалу, волейболу, боксу, гандболу, боротьби греко-римської, дзюдо. Місткість – 2,5-3 тисячі глядачів.

Окрім ігрового залу, в приміщенні облаштують тренажерний зал, зону єдиноборств та приміщення загального призначення із конференц-залом, медичним кабінетом та вестибюлем.

Олександр Глімбовський

Переможець торгів, фірма “Альтіс-Констракшен” має київську прописку. Власником 99% товариства є кіпрський офшор «Altis honding limited». Бенефіціаром кіпріотів значиться житель елітного Козина Олександр Глімбовський.

Глімбовський – відомий столичний забудовник, тесть Романа Насірова та власник корпорації «Альтіс-холдинг».

«Альтіс-Констракшен», починаючи із 2016 року виграв 33 тендери на загальну суму в 2,066 мільярди гривень.

Зокрема, з фірмою укладено 11 договорів з аеропортом «Бориспіль» на 1,183 млрд грн., 3 угоди з аеропортом «Запоріжжя» на 553 млн грн., 2 договори з ПАТ “Укргазвидобування” на 68,69 млн грн.

На Черкащині раніше товариство тендерів не вигравало.

Нагадаємо, державою виділено 27 мільйонів гривень на будівництво Палацу спорту в Черкасах. Решта коштів мають бути спрямовані із міського та обласного бюджетів. За попередніми підрахунками, орієнтовна вартість такого об’єкту – близько 90 мільйонів гривень

Фінансування від держави на будівництво палаців спорту також отримали ще 5 міст. «Альтіс-Констракшен» також спроектує об’єкт для Тернополя за 1,5 млн грн.

Сергій Макаренко

0 коментарів

Залишити відповідь