Loading Події

Різдв’яна історія з Тіною Кароль. Колядки та обрані хіти

Деталі

Дата:
08/01/2017
Час:
19:00 - 21:00
Ціна:
250-890 грн
Подія Category:

Місце проведення

ПК “Дружба народів”

Співачка Тіна Кароль підготувала своїм шанувальникам сюрприз – різдвяну програму “Різдв’яна історія з Тіною Кароль. Колядки та обрані хіти”.

У переддень Різдва співачка відвідає з концертами центральні міста України.

Тіна Кароль виконає найвідоміші українські колядки у новій музичній обробці. За допомогою пісень, що славлять Різдво, де виховається боротьба між темрявою і світлом і завжди перемагає добро, Тіна Кароль, як берегиня українських традицій, покаже, що Музика може зцілити людську душу, немов це не просто пісня, а справжня молитва.

– У наш час люди втратили віру в чудо, – каже Тіна Кароль. – Ми перестали ділиться своїм добром і любов’ю. Але диво реально, традиції живі, і не тільки у вечір перед Різдвом. Вони супроводжують нас все життя, потрібно лише відкрити свої очі і серце, дозволити добру увійти в свою душу. Я мрію, щоб цей концерт допоміг людям пронести вогонь добра в душі не тільки на Різдвяні свята, а і через все своє життя, адже це залежить лише від нас самих. Поки живі традиції – жива країна.

Концерт “Колядки та обрані хіти” буде незвичайним: це сімейне, добрий свято, де глядачі разом із співачкою поринуть в казку Різдва. Він складатиметься з двох відділень: у першому – шанувальники співачки зможуть насолодитися давно забутими українськими колядками в сучасній обробці, які розчулюють автентичністю та красою.

Співачка постане перед своїми шанувальниками в несподіваному для неї фентезі-образі Коляди.

У другому відділенні концерту – глядачі зможуть підспівувати своїм найулюбленішим обраним хітам з творчості співачки.

“Це найкращий Новорічний подарунок, який я могла придумати для своїх шанувальників”, – каже Тіна Кароль.

Джерело: in.ck.ua

Деталі

Дата:
08/01/2017
Час:
19:00 - 21:00
Ціна:
250-890 грн
Подія Category:

Місце проведення

ПК “Дружба народів”