Loading Події

Надія Мейхер. Музична вистава “Historia de Un Amor”

Деталі

Дата:
09/12/2016
Час:
19:00 - 21:00
Ціна:
100-400 грн
Подія Category:

Місце проведення

ПК “Дружба народів”

Після недавньої успішної прем’єри вистави в Києві, у глядачів шістьох міст України – Черкас, Полтави, Запоріжжя, Харкова, Дніпра і Одеси – є шанс знову побачити Надію Мейхер на сцені.

Historia de Un Amor – це філософський погляд Жінки на щастя, самотність і страхи. “У виставі показана історія одного кохання, завдяки якому героїня розуміє, що всі її переживання – це всього лише гра, – розповідає Надія Мейхер. – Потрібно просто бути вільною і самодостатньою. Жити, як хочеться, творити, в чому розквітаєш і любити, як бажає того серце”.

Незважаючи на те, що в житті Надії Мейхер був період сумнівів щодо професії, вона в підсумку зрозуміла, що немає сенсу боротися з долею. Сцена – її призначення! Все, що вона робить в цій виставі, щиро і відверто розкриває її уяву і почуття. За словами артистки, саме в проекті Historia de Un Amor вона може залишатися самою собою, не надягати маски і не залежати від рамок шоу-бізнесу.

Ідея вистави народилася завдяки захопленості різними творчими напрямами – поезією, романсами, аргентинським танго. “Вірші люблю з дитинства, сама пишу їх вже більше 10 років. Романси – це жанр, в якому я абсолютно органічна. А перейнявшись атмосферою аргентинського танго, вже не змогла його забути”, – зізнається артистка.

Разом з Надією Мейхер історію одного кохання буде розповідати віртуоз-оркестр KIEV TANGO PROJECT – унікальний для України колектив, що виконує музику танго в класичному складі – скрипка, бандонеон, контрабас і фортепіано. Ці музиканти, легко і невимушено, на протязі всього вечора наповнюватимуть виставу чарівними звуками запальних ритмів.

Танцюристи з Аргентини передадуть атмосферу справжнісінького аргентинського танго.

Historia de Un Amor – вистава, в якій переплелися українська і аргентинська культури, як любов, яка не має кордонів …

У головній ролі: Надія Мейхер

Хореографи: Juan Manuel Rosales та Liza Rosales

Танцюристи: Luis Squicciarini, Juan Manuel Rosales, Liza Rosales

Музичний супровід: віртуоз-оркестр KIEV TANGO PROJECT

Автор ідеї та постановка: Надія Мейхер.

Джерело: in.ck.ua

Деталі

Дата:
09/12/2016
Час:
19:00 - 21:00
Ціна:
100-400 грн
Подія Category:

Місце проведення

ПК “Дружба народів”