Loading Події

ТАРТАК запрошує черкащан відсвяткувати 20-річчя разом

Деталі

Дата:
06/05/2017
Час:
20:00
Подія Category:
Подія Tags:
, ,

Організатор

ГайдаFest

Місце проведення

Нічний клуб Мілленіум

Легендарний український гурт «ТАРТАК» вирушив у масштабний тур Україною на честь власного 20-річчя. Для свої прихильників музиканти приготували незабутню програму під назвою «Історія триває», що включає в себе найвагоміші пісні з усіх випущених альбомів.

– За 20 років свого існування «Тартак» створив чимало пісень. Деякі з них настільки глибоко вкоренилися в наш концертний репертуар, що не дають можливості звучати на них іншим – не менш гідним. На ювілейному концерті в Києві та в турі, в інших містах, ми хочемо на якийсь час попрощатися із багатьма старішими піснями, загравши їх на якийсь час востаннє, щоб дати більше життя пісням новішим, які звучали значно менше або ще й зовсім не звучали. Ми не відмовляємося від них взагалі, ми просто хочемо на якийсь час їх відкласти, – розповідає Олександр Положинський про майбутні концерти.

Вже 6 травня «ТАРТАК» запалить черкаську публіку і вчергове яскраво продемонструє, що таке справжня українська музика. Нічний клуб «MILЕНІУМ», 20.00. Покажіть, хто ви є.        

Прес-центр ГайдаFest

Деталі

Дата:
06/05/2017
Час:
20:00
Подія Category:
Подія Tags:
, ,

Організатор

ГайдаFest

Місце проведення

Нічний клуб Мілленіум