Loading Події

Скрипаль Василь Попадюк

Деталі

Дата:
10/12/2016
Час:
19:00 - 21:00
Ціна:
від 80 грн
Подія Category:

Місце проведення

ПК “Дружба народів”

Скрипаля №1 Василя Попадюка називають “сучасним Паганіні” та володарем “Золотої скрипки”, він знаний півсвітові. Його талантом захоплюються перші особи іноземних держав, дипломати, відомі люди, професійні музиканти й непідготовлені слухачі.

Більше 150 концертів на рік в Європі, Африці й на американському континенті він влаштовує зі своєю командою, в якій зібрані кращі музиканти з Америки, Куби, Канади, Угорщини. Його віртуозною грою свого часу захоплювалися радянський лідер Михайло Горбачов і його дружина, Садам Хусейн дарує йому іменний годинник, а королева Софія запрошує повторити візити – концерти. Він “феномен”, славить Україну в усьому світі.

Василь Попадюк грає на 15 інструментах, у стилі World Music, вважається що він створив свій власний стиль, об’єднавши класичну слов’янську, фольклорну, циганську, популярну музику і джаз. Він з успіхом збирає великі, повні зали, але в цей раз буде грати для друзів, знайомих і просто земляків у вузькому колі та невеликому, затишному залі. Василь каже, що йому все одно – грати для українців, росіян або канадців. Вважає себе людиною світу і глядача також сприймає вище всяких національностей.

Джерело: in.ck.ua

Деталі

Дата:
10/12/2016
Час:
19:00 - 21:00
Ціна:
від 80 грн
Подія Category:

Місце проведення

ПК “Дружба народів”