Loading Події

“Без Обмежень” презентують у Черкасах новий сингл

Деталі

Дата:
28/10/2017
Час:
20:00 - 22:00

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ продовжують тур з презентацією нового синглу “Хочеш” з майбутнього альбому гурту. 28 жовтня, вже цієї суботи, вони завітають у Черкаси.  Також музиканти виконають улюблені пісні з трьох студійних альбомів – “UNDERGROUND” (2007 рік), “ДИХАЮТОБОЮ” (2015 рік) та “5хвилин” (2017 рік).

Розпочався тур в Лондоні, де гурт виступив вперше – на благодійному концерті у Громадському Українському Центрі. А вже 28 жовтня концерт гурту відбудеться у Черкасах, в клубі “Міленіум”. БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ запрошують на свої концерти усіх, хто цінує справжні почуття, романтику і не уявляє свого життя без кохання!

Сингл “Хочеш” було презентовано 14 вересня на акустичному концерті в Києві.

“Хочеш” – пісня про почуття любові, закоханості, потреби в людині, яку кохаєш. В принципі про стосунки між чоловіком і жінкою. Це кожному знайоме, або рано чи пізно стане знайомим. Багато кому зрозуміла ця тема, – говорить фронтмен гурту Сергій Танчинець. – “Хочеш” вийшла надзвичайно ніжною. Після виходу “Тону” я якось читав, що це наша найніжніша пісня. А потім більш ніжною визнали “5 хвилин”. Тож “Хочеш” – наш третій рекорд по ніжності!”

Перший концерт туру в Україні відбувся у Львові, концерт пройшов з аншлагом, зібравши понад 1000 прихильників гурту!

Довідково: БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ – відомі українські рок-романтики. Мужні чоловіки, які завоювали багато сердець своєю щирістю та вмінням відверто ділитись своїми почуттями. Музиканти залишаються вірними собі, не припиняють експериментувати та не визнають ніяких лімітів у форматі чи стилі, тому в музиці та текстах БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ кожний знайде щось для себе – від тихої витонченої лірики до шаленого драйву.

Придбати квитки можна за посиланням або безпосередньо в клубі (063) 065-94-18. Вартість стартує від 120 гривень.

28 жовтня
Клуб “Міленіум”
Початок о 20:00

Деталі

Дата:
28/10/2017
Час:
20:00 - 22:00