Екс-проректор вишу твердить, що не пам’ятає подій скандальної ДТП

07.12.2017, 18:10

Справу щодо ДТП за участі екс-проректора Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького Валентини Артюх розглядає Придніпровський районний суд.

74-річна підозрювана Валентина Артюх – інвалід другої групи загальних захворювань, раніше не судима, заявила, що не пам’ятає про події того дня, показання давати не забажала, але вину свою визнала.

Про це пише vikka.ua.

– Глибоко каюся, прошу вибачення у потерпілої сторони. Я не знаю і не пам’ятаю, як це сталося, – сказала суду обвинувачена.

У зв’язку із зізнанням Валентини Артюх сторона обвинувачення запропонувала заслухати справу в скороченому варіанті, не допитуючи свідків, та не досліджувати додатково місце скоєння злочину.

Потерпіла, донька загиблої Ніни Благовіщенської погодилася на скорочені умови слухання.

Головуючий суддя наголосив, що за обставин скороченого слухання потерпіла сторона не зможе подати апеляцію.

Перед судовими дебатами у сторони захисту було два клопотання.

“Перше клопотання за 69 статтею КК України. Обвинувачена слідству не перешкоджала, у своєму вчинку щиро розкаялася і, зважаючи на це все, прошу міру запобіжного заходу у вигляді мінімальної міри покарання. Друге клопотання – у зв’язку з Законом України “Про амністію” прошу звільнити від покарання Валентину Артюх, зважаючи на її вікову категорію”, – сказав захисник обвинуваченої.

Обвинувачена попросила в суду врахувати те, що вона не була раніше судима, має двох дітей і завжди була добросовісною і законослухняною громадянкою.

Вирок екс-проректорці черкаського вишу буде оголошено 8 грудня о 8:30 ранку.

Як повідомлялося раніше, 12 липня цього року в Черкасах екс-проректор ЧНУ ім. Б. Хмельницького Валентина Артюх вчинила ДТП. Загинула пішохід – 69-річна місцева жителька та було пошкоджено п’ять автомобілів.

За даним фактом розслідувалося кримінальне провадження, яке було відкрито за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.

Жінці було обрано запобіжний захід – домашній арешт. У кінці жовтня розслідування кримінального провадження завершено, складено обвинувальний акт та скеровано на розгляд до суду.

0 коментарів

Залишити відповідь