Екс-посадовцю ЧНУ, що насмерть збила жінку, більш ніж за місяць не повідомили підозру

21.08.2017, 12:56
Колаж з Youtube

74-річній Валентині Артюх, що 12 липня спричинила смертельне ДТП в центрі міста, досі не оголошено про підозру.

Про це в коментарі “Інфоміст” повідомила прес-секретар прокуратури області Світлана Андрейченко.

За її словами, винуватиці ДТП про підозру ще не повідомлено, відповідно на сьогодні  запобіжний захід не обрано.

Водночас прокурор Антон Греков повідомив журналісту, що на сьогодні немає достатніх доказів для оголошення підозри.

– Завжди проводиться комплекс відповідних експертиз, після чого приймається рішення про оголошення або не оголошення підозри. Експертиза вже призначена, і за її результатами відповідно буде прийняте рішення, – сказав він.

Фото: Вечірка

Зазначимо, в кінці липня повідомлялося, що Артюх не оголошено підозру, оскільки вона нібито перебуває на лікарняному. Чи станом на сьогодні пані Валентина вийшла з лікарні, прокурор не знає.

Нагадаємо, Валентина Артюх, яка свого часу працювала проректором в ЧНУ ім. Б. Хмельницького, 12 липня неподалік базару в обласному центрі збила насмерть своїм автомобілем “Сузукі sх- 4” Ніну Благовіщенську й протаранила ще кілька припаркованих авто.

Свою вину заперечувала й, за свідченнями очевидців, намагалася змити кров із капота авто. Відразу після аварії її госпіталізували.

12 коментарів

Залишити відповідь

  • И вы верите, что эта дама сядет в тюрьму? Почему молчат родственники погибшей женщины? Они смирились с беззаконием или мадам откупилась?

      • Чим більше розголосу, тим скоріше буде знайдена правда. Напишіть листи до Генпрокурора, до Президента, на головні канали ТБ (журналісти-кращі помічники). Головне – не мовчіть! Не давайте зам”яти справу. Для мене досі не зрозуміло, чому вбивця байкера, співака Ларсена, така собі Ірина Борисівна, хазяйка косметологічної клініки у Києві, навіть під слідством не перебувала? Його шанувальники кожен рік організовують концерти пам”яті, але ні слова про його вбивцю…Зневірилися у справедливе покарання? Є у І.Б. впливова “криша”?

  • А як може пенсіонер, з невеликою пенсією , протистояти , родичам ціеі па***ки((((,??? Це тільки треба збиратися не байдужим Черкащанам , і вимагати покарання! Для ціеі потвори !!’ Бо їй все зійде з рук.

  • Прокурора посадить замістот не.. .поки вони розмірковують по поводу підозри…хай посилить.. . Паск**да!!

  • интересно сколько стоит откупится от такого? и наверное прокурору нужно будет поделиться со всеми антикорупционерами!

  • Убийство человека на дороге при куче свидетелей не является для Грекова “достаточным доказательством”? А если бы под колёсами авто Артюх оказалась его мать? Конечно, не дай Бог.

  • Да ей сразу психиатров вызвали в больницу и признали псих.больной… Как только псих.больной может занимать должности? Хотя половина таких . И все сразу в доску больные…..