Екс-губернатор Черкащини повернувся із Грузії із почуттям виконаного обов’язку

08.07.2015, 12:47

16

Екс-губернатора Черкащини Василя Цибенка звільненили з посади Надзвичайного та Повноважного посла України в Грузії. За словами дипломата, таке рішення – запланована ротація, тож він повертається на батьківщину з почуттям виконаного обов’язку.

Про це повідомляє сайт ГрузияOnline  

– Керівництво України прийняло рішення про завершення моєї місії в Грузії і повернення в Україну, що я і збираюсь зробити найближчим часом. Йдеться про планову ротацію, що відбувається із запізненням на два роки, вона неминуча для кожного дипломата, і ні з чим іншим не пов’язана, – заявив Василь Цибенкопід час прес-конференції в Тбілісі.

Василь Цибенко також відзначив, що був призначений послом в Грузії в червні 2009 року і вже у 2013 мав завершити роботу. Однак у зв’язку із подіями в Україні в цей період дипломатичну місію було подовжено.

– Я їду з Грузії з почуттям великої вдячності та смутку. Я вдячний Грузії, грузинській владі, всім, з ким я працював протягом шести років, за те, що мав і честь, і щастя, і відповідальність жити і працювати в такому прекрасному оточенні чудових людей. Я кажу про це щиро, без пафосу, – відзначив Цибенко.

За словами дипломата, він скучив за батьківщиною і повертається в Україну з «гарним настроєм».

– З останніх 15 років я 11 прожив закордоном. Напевно, це позначається, тому в Україну я повертаюсь в піднесеному настрої, – заявив Цибенко.

0 коментарів

Залишити відповідь