Екс-директор будинку культури на Золотоніщині воює за сепаратистів

25.11.2016, 12:53

12313

Владислав Чубур, який деякий час прожив на Черкащині, воює в рядах терористичної організації, так званої ДНР.

Про це повідомляє інтернет-ресурс intvua.com

У відео, яке розміщує сайт, Чубур розповідає, що є уродженцем Києва, але деякий час прожив у Черкаській області. Як виявилося, мова йде про село Софіївка, що на Золотоніщині.

Місцева жителька на правах анонімності розповіла в коментарі нашому виданню, що на початку року Чубур недовго працював директором сільського будинку культури. На посаді він був із січня по березень, після чого був побитий “колишнім сільським головою” і Софіївку покинув. Куди подівся Чубур, селяни не знають.

– Чоловік як чоловік був. Розумний ніби хлопець – не дурний. На перший погляд – нормальний. Де він подівся після того (після бійки – ред.) ніхто не знає, – розказує жителька села.

Власне, у своєму відеозверненні на каналі youtube Чубур розказує, що вирішив покинути Черкащину, бо був побитий нібито “за російську мову”. Після цього він “вирішив відстоювати свою точку зору із зброєю в руках”.

14900500_1104525359584801_3390226974966195129_n
Фото із “Фейсбуку” Чубура

При цьому у відеокоментарі каналу TV 100 Чубур у березні цього року повідомляв, що бійка трапилася через конфлікт щодо комунального майна села. Про мовну суперечку він не згадує. У відео Чубур також називає себе “заступником” сільського голови.

Голова села Руслан Семенюта в коментарі нашому виданню розповів, що такої посади, як “заступник сільського голови” в штатному розписі немає. Також він підтвердив, що Чубура справді серйозно побили, після чого він і зник. Голова навіть звертався в правоохоронні органи, повідомляюючи, що “людина пропала”.

– За дії людей я не можу відповідати. Він жив і працював в інтересах села, люди його любили і поважали… Що з ним сталося, я не знаю, можливо, після тієї бійки щось… Побили його, бо захищав майно сільської ради від колишнього сільського голови. Зламали ніс, сітківку ока відбили. І після бійки я його не бачив. Писав у поліцію звернення, бо людина пропала. Отримав відповідь, що він пересік кордон із Білоруссю, – повідомив голова.

Ми надіслали інформаційний запит в управління Служби безпеки України в Черкаській області, щоб дізнатися, які саме міри наразі прийняті співробітниками СБУ для виявлення і затримання Чубура.

1 коментарів

Залишити відповідь

  • Прямо не Чубур, а повстанець Устим Кармелюк, зі слів голови села Семенюти – випливає дурня яка, воювати з відбитою сітківкою ока з автоматом, таки ясно, що сепари обоє !!!!!