Дядченко відсудив “Юність”

02.07.2018, 15:10

Соснівський районний суд задовольнив позов колишнього депутата міськради Віталія Дядченка щодо визнання незаконним передавання приміщення колишнього магазину “Юність”, що розташований на перехресті бульв. Шевченка та вул. Остафія Дашковича.

Про це сам Дядченко повідомив у коментарі кореспонденту сайту “ІнфоМІСТ”.

Нагадаємо, два роки тому приміщення, що належали Дядченку, перейшли в руки нині загиблому депутату міськради Михайлу Бінусову.

Віталій Дядченко заявляв, що лишився приміщень через шахрайські дії з боку Бінусова. Натомість інший учасник конфлікту це заперечував і твердив, що набув право власності на приміщення у незаборонений законом спосіб – отримав у дар.

Протягом двох років приміщення кілька разів брали під охорону люди у формі, а орендарі – брендові магазини – з’їхали. Нині “Юність” пустує.

За словами Дядченка, рішення щодо задоволення позову суд ухвалив сьогодні вранці.

Екс-депутат повідомив, що під час розгляду справи було зроблено три експертизи, які підтвердили підроблення документів, зокрема, фальшування підписів Дядченка і його дружини. Також доказами правоти Дядченка були свідчення допитаних осіб.

– Розгляд справи затягнувся, тому що стався трагічний випадок із відповідачем, який загинув. Тож по закону довелось чекати шість місяців, поки спадкоємці між собою вирішать, хто успадкує майно. Спадкоємцем виступив єдиний неповнолітній син особи, інтереси якого представляла мати. Ані відповідача, ані його адвокатів у справі не було, – каже Дядченко. – Суд своїм рішенням зобов’язав внести зміни щодо власника і передати приміщення належному власнику. Але це лише рішення першої інстанції. Відповідач має місяць, аби оскаржити його.

0 коментарів

Залишити відповідь