Двоє підлітків на Черкащині розібрали пасажирський вагон

10.03.2017, 18:01

Під час проведення комплексно-профілактичного відпрацювання Черкаської області наряд групи реагування Смілянського міжрайонного відділу поліції охорони УПО Черкаської області затримав злодіїв на залізничній станції Т.Г. Шевченка. Зловмисники розібрали пасажирський залізничний вагон.

Про це повідомляють в Управлінні поліції охорони в Черкаській області.

Що тільки не вигадають крадії для реалізації своїх злодійських задумів. Цього разу для транспортування викраденого пристосували дитячий візочок – адже вага “здобичі” не дозволяла непомітно винести її з місця крадіжки. І саме тому стаціонарні акумуляторні батареї з пасажирського вагону – а саме вони стали об’єктом злочину – перекочували до подвір’я юних спритників.

Зрештою знайшовся небайдужий громадянин, який повідомив чергову частину Смілянського ВП ГУ НП Черкаської області про двох підозрілих осіб, які о шостій ранку щось возять дитячим візочком поблизу залізничного вокзалу.

Наряд групи реагування Смілянського міжрайонного відділу поліції охорони разом з працівниками Смілянського відділу Національної поліції оперативно відреагував на повідомлення від чергового та виявив двох молодиків, які в таку ранню пору на подвір’ї одного з домоволодінь неподалік станції саме “вправлялися” з дитячим візочком явно не дитячої ваги (вага однієї а/к батареї – близько 50 кг).

Затримані виявились 17-річним та 15-річним місцевими жителями, які зізналися, що вночі розібрали пасажирський вагон, щойно відігнаний “на відстій” на залізничній станції Т.Г. Шевченка, та викрали з нього п’ять стаціонарних акумуляторів. Середня ринкова ціна подібних агрегатів – від 5 тисяч гривень.

Крадіїв передали слідчо-оперативній групі Смілянського відділу поліції ГУ НП Черкаської області для встановлення детальних обставин скоєння крадіжки та причетності затриманих до скоєння інших.

0 коментарів

Залишити відповідь