Дві локації, шістдесят фільмів і “дуже багато документального кіно”, – що черкащан чекає на “КіноШоті” (програма)

21.08.2017, 15:08

25-27 серпня в Черкасах пройде другий фестиваль “КіноШот”.

Сьогодні про майбутній фестиваль розповіли його організатори, спілкуючись із журналістами.

– Будуть дві локації: обласний краєзнавчий музей і Долина троянд. Плануємо показати близько 60 фільмів. Буде конкурсна міжнародна програма, анімаційна програма і національний конкурс. Плануємо показати документальне кіно, дуже багато документального кіно. У суботу в музеї весь день будуть покази про життя на Сході, це 12 короткометражних фільмів, – розповідає голова оргкомітету фестивалю Вікторія Лаврентьєва.

За її словами, у складі журі, зокрема, будуть присутні відомі вітчизняні кінокритики – Ярослав Підгора-Гвяздовський та Ігор Грабович. 

Як розповідають організатори, порівняно з минулорічним фестивалем, на відвідувачів чекає міжнародна програма.

– Надійшло багато фільмів неанглійською мовою: португальська, французька, ісландська… Ми пішли на експеримент: міжнародна програма буде озвучена українською мовою, – зазначає член оргкомітету фестивалю Сергій Костенко. 

Організатори розповідають, що голоси перекладачів, які працювали з іноземними фільмами черкащани мають впізнати, і додають, що налаштовані виправити помилки, що були допущені минулого року.

Організатори наголошують, що фестиваль – це безалкогольна зона, порядок на якій забезпечуватимуть представники “Автомайдану” та поліція.

Вхід на фестиваль – вільний.

Як писав “Інфоміст”, “КіноШот” шукає волонтерів.

0 коментарів

Залишити відповідь