Дві черги ремонту бульвару Шевченка планують завершити до кінця тижня. По третій “є питання”

04.09.2017, 9:11

На бульварі Шевченка тривають активні роботи з асфальтування. Нині роботи активно ведуться на другій черзі – від Небесної сотні до Лазарєва. Цю ділянку робіт підрядник має закінчити вже до кінця тижн.

Про це на вранішній нараді повідомив директор департаменту архітектури та містобудування Артур Савін.

– Роботи виконуються, зараз навіть із випередженням графіку. Якщо все буде добре, зараз ми профінансуємо роботи, які вже були виконані. Сподіваюсь, до кінця цього тижня він (підрядник, – ред.) повністю дійде до Лазарєва. Дві черги асфальтного покриття вже повністю будуть закриті, – сказав чиновник.

Додатково зараз триває переговорна процедура з закупівлі додаткових робіт, а саме – облаштування з обох боків тротуарів.

 

На третій черзі (від Лазарєва до вул. Припортової (колишня вул. Героїв Сталінграда) уже скоро має початися ямковий ремонт.

– По третій черзі поки є питання. Підрядник обіцяє ямковий ремонт розпочати, потім приступати до укладання нижнього шару, можливо, ми навість встигнемо укласти ЩМА. Будемо наполягати, щоб він пришвидшив роботи. Він виграв тендер минулого року, тепер не всі ціни його влаштовують, – зазначив Савін.

 

0 коментарів

Залишити відповідь