Два депутати міськради заявили, що їхні голоси намагалися купити

29.09.2017, 12:45

Сьогодні під час брифінгу відразу два депутати міської ради заявили, що їх намагалися підкупити і за гроші вмовити голосувати за імпічмент міському голові. При цьому ні екс-“вільний демократ” Максим Шадловський, ні “самопомічанин” Олексій Романов відразу не звернулися до правоохоронних органів.

Першим про “підкуп” заявив Максим Шадловський:

– Останні два тижні майже кожного дня були зустрічі, були пропозиції… Була пропозиція від депутата Руслана Зорі: чистий обнал в пакеті, мільйон гривень. Зустріч як з гарантом з Андрієм Бородаєм, і вирішування голосів. Це дуже прикро, що до такого доходить, – сказав він.

Шадловський не уточнив, коли саме йому пропонували кошти, і доволі розмито пояснив, чому ж відразу не звернувся в поліцію:

– Всі знають, що правоохоронні органи належать одній родині. Звертайся не звертайся, – ніякого розуміння і справ нема, – пояснив він.

Підтримав свого товариша і Олексій Романов:

– Я хочу підтвердити слова Шадловського. До мене також у понеділок небайдужа мені людина, яка має відношення до представника цього угрупування, Андрія Бородая, ця людина підходила до мене: проголосувати за винагороду за імпічмент міському голові. Я відмовив цій пропозиції, – сказав він.

Також він додав, що “звісно” не звертався до правоохоронних органів.

Нагадаємо, міський голова Анатолій Бондаренко повідомив, що після призначення в департамент ЖКК, Бінусов не міг три дні втрапити в робочий кабінет.

Також мер зазначив, що на нього нібито готувався замах.

0 коментарів

Залишити відповідь