Доля облавтодору зависла у повітрі?

10.07.2015, 10:45
1711
Фото з мережі

Уряд ліквідував державну акціонерну компанію “Автомобільні дороги України”. Відповідне рішення було ухвалене 8 липня. Йдеться у повідомленні “5 каналу“.

“Це фінальна крапка в процесі написання дорожньої карти, яка пояснює, яким чином ми реформуємо систему автодору, передамо експлуатаційні можливості на місця, будемо фінансувати дорожнє будівництво”, – заявив міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський.

Обласні, районні автодорожні підприємства, дорожньо-експлуатаційні управління з січня наступного року будуть передані в управління місцевій владі та з метою подальшої приватизації, повідомив 9 липня директор департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку і автомобільних перевезень Міністерства інфраструктури України Роман Хміль.

У черкаському обласному автодорі поки що навіть не уявляють, як буде проходити подібний процес ліквідації.

– Для проведення ліквідації, про яку пишуть ЗМІ, бракує низки законів, – коментує кореспондентам видання “ІнфоМІСТ” директор ДП “Черкаський облавтодор” Олександр Северин. – Спочатку треба передати місцеві дороги у підпорядкування місцевій владі. Що робити із державними – не зрозуміло.

Жодних урядових постанов в черкаському облавтодорі ще не отримали, говорить його очільник. Щоправда, є наказ про повну інвентаризацію підприємства.

 

 

 

0 коментарів

Залишити відповідь